Невдала пластична хірургія — коли щось пішло не так

Невдала пластична хірургія — це випадки, коли сталася помилка під час операції. Багато людей пройшли через цей травмуючий досвід, особливо знаменитості.

До пластичної хірургії вдаються люди, які хочуть поліпшити свій зовнішній вигляд. Але чи призведе операція до бажаним результатам, гарантувати складно. Пластична хірургія вважається ближче до мистецтва, ніж до медичних операціях, і її ефективність досить спірна. Вона включає такі процедури як ліпосакція, підтяжка обличчя, імпланти купи, ринопластика, збільшення губ і так далі. Жінки і чоловіки все охочіше лягають під ніж, щоб виглядати так, як їм хочеться. Є багато невдалих прикладів пластичної хірургії, які обговорювалися у ЗМІ, особливо в разі пластичних операцій знаменитостей. Багато хто дивується, чому навіть знаменитості не виглядають так, як хочуть, витративши цілий статок на пластичні операції і маючи можливість звернутися до кращих хірургів. Але навіть кращий пластичний хірург не може гарантувати відсутність ускладнень.

Що призводить до невдач у пластичній хірургії

Невдала пластична операція може бути результатом багатьох факторів, включаючи халатність хірурга, використання застарілої технології, неправильне розуміння або недостатній досвід хірурга або просто невезіння. Результати косметичної хірургії також залежать від того, наскільки добре пацієнт оговтається після операції. У багатьох з’являються зовнішні або внутрішні шрами, які призводять до пошкодження тканин. Деякі невдачі пластичної хірургії можуть бути пов’язані з завищеними очікуваннями клієнтів і їх схильністю до експериментів. Також до негативних результатів можуть привести занадто сильні зміни, наприклад, надмірна підтяжка обличчя.

Які наслідки

Наслідки невдалої пластичної хірургії можуть бути жахливими. У неї може бути багато проявів, особливо у випадках операцій на обличчі, коли результати видно. В результаті невдалої операції замість бажаного красивого виду людина може виглядати дивним і деформованим. Операція на обличчі, наприклад, невдала підтяжка обличчя, може призвести до втрати чутливості через пошкодження нервів.

Іншими проявами невдалої пластичної хірургії можуть бути утворення шрамів, параліч, деформація, інфекція, надмірна втрата крові. Пацієнт також може придбати психологічні розлади, так як досвід може бути травмуючим і зухвалою депресію. Можливо, пацієнту доведеться пройти через ще одну операцію, щоб поправити помилки хірурга.

Як зменшити результати невдалої пластичної хірургії

Хоча неможливо домогтися повної відсутності ускладнень і побічних ефектів від пластичний хірургії, можна мінімізувати ризики. Для цього необхідно отримати максимум інформації про процедуру та можливі ускладнення перш, ніж лягати під ніж хірурга. Навеіть довідки про хірурга, який буде проводити операцію, і перевірте його сертифікацію. Необхідно відкрито обговорити з хірургом всі питання, що стосуються операції. Обговоріть, що ви очікуєте від процедури і запитайте поради хірурга. Детально обговоріть можливі побічні ефекти і ускладнення, розкажіть свою історію хвороби. Також важливо підготуватися до всіх можливих випадків, перш ніж починати процедуру. Це також допоможе вам швидше відновитися і уникнути нічних кошмарів. Нарешті, постарайтеся, щоб ваші очікування були мінімальними і реалістичними, а також обов’язково дотримуйтеся всіх перед-і післяопераційну рекомендаціям.

Більшість помилок пластичної хірургії можуть бути виправлені в результаті коригуючої операції. Багато людей, у яких успішно пройшла одна пластична операція, хочуть продовжити і робити інші операції, які можуть виявитися не такими вдалим. Звертайтеся до пластичної хірургії тільки тоді, коли це необхідно, природна краса краще, ніж хірургічні кошмари.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.