Нейромультівіт — щоб нервова система працювала нормально

Сьогодні лікарі готові запропонувати своїм пацієнтам цілий ряд дієвих медикаментів, здатних надати реальну допомогу хворій людині. На якому ж з них зупинити свій вибір? У цьому контексті хотілося б звернути увагу на такий препарат, як нейромультівіт.

Одна таблетка містить: тіаміну гідрохлорид (вітамін В 100 мг), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6, 200 мг), ціанокобаламін (вітамін В12, 0,20 мг), мікрокристалічну целюлозу, стеарат магнію, повідон, поліетиленгліколь, діоксид титану ( Е171), тальк, метілгідроксіпропіл-целюлозу.

Фармакологічна дія визначається властивостями вітамінів (В1, В6 і В12), що входять до складу препарату.

 • Тіамін (вітамін В1) відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому і жировому обміні, бере активну участь у процесах проведенні нервового збудження в синапсах.
 • Піридоксин (вітамін В6) необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, виступає в якості коферменту найважливіших ферментів, що діють у нервових тканинах і бере участь у біосинтезі багатьох нейромедіаторів.
 • Ціанокобаламін (вітамін В12) необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, а також бере участь у ряді біохімічних реакцій, що забезпечують життєдіяльність організму.
 • Показання до застосування

  Нейромультівіт в комплексній терапії наступних неврологічних захворювань:

 • полінейропатій різної етіології;
 • невритів і невралгій;
 • корінцевого синдрому, викликаного дегенеративними змінами хребта;
 • ішіасу;
 • люмбаго;
 • плексити;
 • міжреберної невралгії;
 • невралгії трійчастого нерва;
 • парезу лицьового нерва;
 • Протипоказання до застосування та заходи обережності

  Протипоказанням до застосування нейромульівіта є підвищена чутливість до тіаміну, піридоксину, ціанокобаламіну або інших компонентів препарату. Не рекомендується приймати великі дози препарату протягом більше 4 тижнів, так як це може призвести до розвитку неврологічних ускладнень.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  Міститься в нейромультівіте вітамін В6 знижує протипаркінсонічну ефективність леводопи, а етанол різко знижує всмоктування тіаміну. Під час прийому нейромультівіта не рекомендується прийом полівітамінних комплексів, що включають до складу вітаміни групи В

  Застосування в період вагітності і лактації

  за обмеженого досвіду застосування нейромультівіта не рекомендується призначати його в період вагітності і грудного вигодовування.

  Дозування

  Рекомендована доза — одна таблетка тричі на добу. Таблетки слід приймати після їди, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю рідини.

  Побічна дія

  Як правило, нейромультівіт добре переноситься і не викликає побічних ефектів. У поодиноких випадках можуть зустрічатися неспецифічні реакції: нудота, тахікардія, шкірні реакції у вигляді свербежу та висипу. При тривалому застосуванні спостерігаються симптоми підвищеної чутливості.

  Перевищення дози

  Про випадки перевищеннях дози нейромультівіта не повідомлялося.

  Особливі вказівки

  Нейромультівіт не впливає на здатність керувати транспортними засобами або складними механізмами.

  Зберігання

  Зберігайте препарат при температурі нижче 25 ° С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Не використовуйте препарат після закінчення терміну дії, зазначеного на упаковці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.