Неінвазивні косметичні операції — відновлення не потрібно?

Неінвазивні косметичні операції з використанням ін’єкцій

Найчастіше такі процедури використовуються для усунення зморшок або збільшення губ.

Спеціальні наповнювачі, наприклад, ботокс, вводять в м’язи та жирові тканини, розташовані прямо під шкірою. Ін’єкції ботокса сьогодні — серед найпопулярніших омолоджуючих процедур. За деякими даними, на них припадає половина всіх операцій по поліпшенню зовнішності, включаючи пластичні операції. Популярність ботокса пояснюється його ефективністю, безпекою, і відносно невисокою ціною. Він не може позбавити від глибоких зморшок, однак в боротьбі з менш помітними ознаками старіння йому немає рівних.

Різні наповнювачі для шкіри, які використовуються в ході деяких неінвазивних косметичних операцій, розгладжують зморшки, компенсуючи зменшення еластичності і товщини шкіри, яке відбувається з віком. Наприклад, за допомогою наповнювачів можна значно поліпшити контур особи. Сьогодні в якості наповнювачів використовуються колаген і деякі інші речовини.

Неінвазивні косметичні операції з використанням лазера

За допомогою лазера також можна омолоджувати шкіри, роблячи її більш гладкою і покращуючи відтінки шкіри. Відновлення після процедури може зайняти кілька тижнів, хоча в деяких клініках сьогодні використовується обладнання, завдяки якому шкіра практично повністю відновлюється всього за кілька тижнів.

Лазер також є популярним засобом видалення волосся. Всього за декілька процедур шкіра стає ідеально гладкою. Це тимчасовий ефект, однак, на оброблених лазером ділянках волосся буде приблизно на 80% менше; як правило, вони світлі, тонкі і малопомітні.

До неінвазивним косметичних операцій також відносяться видалення татуювань, родимок і судинних зірочок за допомогою лазера. Це досить безпечні процедури, хоча родимки краще видаляти після консультації з лікарем.

Обмеження

Результати застосування неінвазивних косметичних операцій зберігаються протягом короткого терміну, особливо в порівнянні з результатами пластичної хірургії. Ефект косметичних ін’єкцій зникає через три-шість місяців. Результат лазерної шліфовки шкіри зберігається трохи довше, але ця процедура не допомагає при глибоких зморшках. Людям, у яких є значні вікові зміни шкіри, а також тим, хто хоче отримати якомога більш стійкий результат, більше підійде пластична хірургія, ніж неінвазивні косметичні операції.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.