Навіщо потрібно три крапки?

Многоточие — розділовий знак, який використовується в російській мові для позначення пауз або незавершеності.

Навіщо потрібно три крапки

Будь-якій людині важливо знати навіщо потрібно три крапки, щоб розуміти що мав на увазі співрозмовник або автор літературного твору, і щоб він сам міг правильно його використовувати на листі. Для чого ж використовується три крапки:

Правила використання багатокрапки

 • Многоточие використовується в реченні для позначення незакінченості, обриву думки, викликаного зовнішніми перешкодами або ж хвилюванням «Він був прекрасний … Але я не можу зрозуміти, як міг такий гарний чоловік здійснювати такі бридкі вчинки. »« Можливо, так буде гірше для всіх, але я не можу просто піти і не можу просто забути … »
 • Також три крапки використовується для позначення продовження перерваного оповідання, або якщо на початку тексту пропущений шматок «Слухати його було безумно нудно, і я весь час відволікався, але він не реагував і продовжував свою розповідь:« … але ці перешкоди не зупинили нас, ми повинні були дійти до фіналу за всяку ціну. »
 • Навіщо потрібно три крапки твір міркування будь-який інший текст, може використовувати три крапки для позначення пауз при різкому переході від одного дії чи події до іншого, при зміні думок, рішень або несподіваних висновках. «Сонце світило спокійно і радісно, в обрамленні наближаються хмар, на вулиці було тепло і тихо … Раптом, небо в одну мить затяглося, стемніло і грянув грім. »
 • Якщо ви пишете твір навіщо потрібно три крапки — для роботи з цитатами. При використанні окремого пропозиції або його фрагмента, трьома крапками позначається, що ви використовуєте лише частина тексту «Многоточие — це не просто знак, який ми використовуємо самі того не розуміючи не помічаючи, це сліди слів, які втекли з пропозиції, які пішли з нього навшпиньки» — «Три крапки — це не просто знак … це сліди слів, які втекли з пропозиції, які пішли з нього навшпиньки». Для позначення пропуску цілого пропозиції або декількох пропозицій використовується три крапки з кутовими дужками яке ставиться на місці пропущених пропозицій.
 • Також три крапки використовується для позначення інтервалів «5 … 8 місяців», «очікувана температура +20 … +25 градусів»
 • Навіщо потрібно три крапки в творах і на іспитах

  Перевіряє ваші знання того навіщо потрібно три крапки ДПА (державна підсумкова атестація), тому на іспиті може бути корисно поряд з іншими знаками пунктуації використовувати три крапки, особливо важливо вміти правильно його використовувати при роботі з цитатами.

  Якщо ви пишете на іспиті твір навіщо потрібно три крапки ДПА — ви можете з його допомогою підкреслювати несподівані моменти, для додання загадковості та вишуканості, не промовляючи очевидні речі і висновки, а замінюючи їх трьома крапками, яке дозволяє читачеві деяку свободу в інтерпретації прочитаного, а також витримуючи паузи перед драматичними моментами.

  Тепер зи знаєте, навіщо потрібно три крапки, і як і для чого його можна використовувати. Використовуйте його правильно, пишіть грамотно і отримуйте високі оцінки.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.