Натуральні засоби лікування діабету — не покладайтеся лише на ліки

загрузка...

Діабет — одне з найсерйозніших і важких захворювань, яке впливає не тільки на стан здоров’я, але й на спосіб життя людини. На жаль, універсальні ліки від діабету поки не знайдено; можна тільки контролювати його перебіг і прояви. Діабет назавжди змінює життя людини. Ліки, що допомагають контролювати перебіг хвороби, і уколи інсуліну коштує недешево, і при тривалому використанні можуть навіть надавати негативний вплив на організм.

Тому дуже важливо знати, як контролювати діабет натуральними засобами. Відомо, що деякі природні речовини здатні контролювати перебіг діабету, а ведення здорового способу життя допоможе зменшити ймовірність ускладнень, які тягне за собою це захворювання.

Лікарі рекомендують хворим на діабет приймати добавки кальцію, адже більшість з них страждають гіпертонією. Прийом кальцію в правильних дозах допомагає запобігти розвитку високого тиску. Також діабетикам слід приймати хром. Хоча про користь хрому рідко говорять, цей елемент допомагає зберегти здоров’я при діабеті, оскільки регулює і сприяє виробленню інсуліну в організмі. Регулярний прийом хрому в результаті знижує кількість інсуліну, необхідне організму.

Лікарські трави давно відомі своїми цілющими властивостями — в народній медицині з їх допомогою лікують практично всі хвороби. Не дивно, що трави застосовують і для лікування діабету. Існує більше 400 трав’яних лікарських засобів, які використовуються з цією метою. Оскільки коштів натуральні, вони не мають побічних ефектів.

Кориця також славиться своїми протидіабетичними властивостями — вона блокує вільні радикали і сприяє перетворенню глюкози в енергію. Дослідження показали, що кориця ефективно регулює рівень цукру в крові. Інша трава, джамболан або яванская слива, давно використовується в аюрведичні практиках — вона знижує рівень цукру в крові і не має жодних побічних ефектів. Крім того, яванская зливу зменшує вироблення вільних радикалів завдяки міститься в ній олеановую кислоті.

Хворим діабетом 2 ступеня слід звернути увагу на екстракт китайської гіркого гарбуза — він містить поліпептиди такого ж типу, що і поліпептиди, що містяться в інсуліні. Також для контролю симптомів діабету можна використовувати м’якоть китайської гіркого гарбуза, рослини, сік якого позитивно впливає на рівень цукру в крові. Для збереження здорового зору хворим на діабет слід приймати харчові добавки лютеїну. Оскільки діабет підсилює схильність до захворювань очей (наприклад, катаракті і ретинопатії) і послаблює зір, регулярний прийом лютеїну допоможе зберегти здоров’я очей. Амла (індійський агрус) містить велику кількість вітаміну C і теж корисна для організму, особливо, ослабленого діабетом. Спробуйте змішати по одній столовій ложці подрібненої амли, китайської гіркого гарбуза, фруктів і яванской сливи. Приймайте суміш двічі на день і скоро відчуєте прилив сил.

Правильне здорове харчування і заняття спортом повинні увійти в режим людей, які страждають на діабет. Спортом слід займатися помірно, без фанатизму, але регулярно. Лікарі особливо рекомендують заняття плаванням і біг підтюпцем. Регулярне споживання свіжих фруктів, овочів, горіхів і молочних продуктів, схвалених лікуючим лікарем, допоможе контролювати перебіг хвороби.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.