Натуральні продукти як здорова альтернатива статинам

загрузка...

Взагалі, поняття « натуральні продукти »досить розмитий, у порівнянні, наприклад, з органічними продуктами, які повинні відповідати строго певним стандартам, щоб називатися такими. Будемо виходити з того, що натуральними продуктами зазвичай називають ті, які вирощені без хімічних пестицидів і / або запилювачів, і при вирощуванні яких не використовувалися генетично модифіковані технології. Натуральні продукти вважаються більш безпечними і корисними, ніж значна частина тих продуктів, які можна купити сьогодні в супермаркетах. У цього є кілька причин.

Те, що ви їсте, стає частиною вас

Найбільш очевидною причиною зробити вибір на користь натуральних продуктів є той факт, що вони не містять шкідливих для організму хімічних речовин. Хоча речовини, використовувані сьогодні в сільському господарстві, проходять сувору сертифікацію, їх вплив на здоров’я людини, особливо в довгостроковій перспективі, може бути непередбачуваним.

Те, що їсть ваша дитина, прямо впливає на його розвиток

Практика «закармліванія» дітей калорійними солодощами, в яких, крім жирів і простих вуглеводів, як правило, міститься багато хімічних добавок, все ще залишається дуже поширеною. Якщо забути про стереотипи, виявиться, що натуральні продукти — в першу чергу, фрукти і овочі, теж можуть бути ласощами. З дитинства привчивши дитини є багато натуральних продуктів, ви позбавите його від багатьох проблем зі здоров’ям у майбутньому. Пояснюйте дітям простою мовою, що знаходиться під блискучими упаковками цукерок і шоколаду і вчіть їх бачити красу в яблуках, апельсинах, ківі … Це зовсім не пусті слова — діти нерідко хапають в магазинах те, що дуже привертає увагу обгорткою, а це, як правило, не сама здорова їжа. Натуральні продукти сприяють успішному розумовому розвитку, знижують ризик виникнення таких проблем, як надмірна вага, прищі, і так далі.

Профілактика раку

Ми не знаємо, що саме викликає рак, проте відомо, що містяться в натуральних продуктах антиоксиданти в тій чи іншій мірі сприяють його запобіганню. Антиоксиданти борються з вільними радикалами, що руйнують клітини тканин організму і, імовірно, є тригерами зростання ракових пухлин.

Захист навколишнього середовища

Віддаючи перевагу натуральним продуктам, ви, як мінімум потенційно, захищаєте навколишнє середовище від викиду чергового кубометра гербіцидів або інсектицидів. Хоча такі небезпечні інсектициди, як ДДТ, сьогодні заборонені, сучасні аналоги, хоч і менш шкідливі, враховуючи масштабність їх використання, являють собою чималу загрозу для навколишнього середовища.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.