Нарощування волосся — а спати все одно незручно

загрузка...

Весна провокує не тільки на покупки, але і на експерименти зі своєю зовнішністю, і, зокрема, з волоссям. Густі і довге волосся — мрія багатьох представниць прекрасної статі, саме тому індустрія краси не дрімає і створює все нові і нові способи задоволення жінок. Нарощування волосся — одна з небагатьох процедур, що дозволяють надати волоссю бажаний вид. Але, перш ніж відправитися в салон краси, познайомимося з існуючими різновидами нарощування волосся.

Англійське нарощування — один з перших методів нарощування. Таке нарощування передбачає використання гарячої смоли. За допомогою спеціального пістолета майстер видавлює крапельку смоли, яка скріплює рідну пасмо волосся з донорської. Місце стиковки формується в капсулу. Донорські волосся кріпляться до потиличної і скроневої частини голови. Для якісного проведення даної процедури довжина власного волосся не повинна бути менше 6 см. А довжина нарощеної пасма може доходити до 70 см. Волосся, нарощені за англійською технологією, рекомендується носити 3-4 місяці. Потім слід їх або зняти, або зробити корекцію.

Італійське нарощування, як і англійське, відноситься до гарячого способу нарощування волосся. Пасмо донорських волосся вже має капсулу смоли в своєму складі. Для її розм’якшення використовується спеціальний нагріваючий прилад. Як тільки смола стає рідкою і податливою, пасмо донорських волосся кріплять до власного волосся. Місця кріплення затискають спеціальними щипцями, які перетворюють смолу в плоску непомітну пластинку. Італійське нарощування найпоширеніший, зручний і легкий спосіб нарощування на даний момент. Волосся, нарощені за італійською технологією, можна носити 5-6 місяців.

Іспанське нарощування — це один з методів холодного нарощування волосся. Процес нарощування ідентичний англійському. Донорська пасмо, за допомогою спеціального клею, розробленого іспанською компанією, скріплюється з рідними волоссям. Але на відміну від англійської технології, клей не потребує нагріванні. Іспанська технологія не підходить брюнеткам, так як клей має світлий відтінок. Носити таке волосся можна 3-4 місяці, потім пасма легко видаляються.

Нарощування за допомогою намистин — також відноситься до холодної методом нарощування. Цей спосіб хороший для власниць жорстких волосся. Процедура безпечна для волосся, так як ніяких клеять речовин при даному способі нарощування не застосовується. Волосся стикуються за допомогою металокерамічних кліпс, розміром 2-3 мм. Намистини можна використовувати і для нарощування чубчика, так як пасма кріпляться на відстані 5 мм. від коріння волосся. Велика розмаїтість колірної гами намистин дозволяє підібрати їх точно в тон ваших натуральних волосся. Носити нарощене волосся можна 4 місяці, потім намистини або знімаються, або робиться корекція.

Стрічкове нарощування волосся. В основі методу лежить кріплення донорських волосся на силіконовій стрічці. Стрічкове нарощування не передбачає ні термічного, ні механічного впливу. Сама процедура триває приблизно годину. Однак стрічкове нарощування не довговічне, буквально через місяць донорські волосся знімають.

Безумовно, нарощене волосся мають ряд плюсів. Чотири години і ви — володарка красивих довгого волосся. Казкове перетворення — та й годі. Нарощені волосся — це можливість радикально змінити свою зовнішність, адже можна наростити пасма будь-якого, навіть самого незвичайного кольору. Це можливість радувати око пишними струмуючими локонами, не чекаючи поки свої волосся відросте.

До мінусів відноситься дискомфортні відчуття під час сну, особливо в перші дні після нарощування. Капсули і намистини не помітні, поки на вулиці штиль. Але варто вітрі гарненько розпушити волосся — як місця кріплення зрадницьки визирають. Крім того, сама по собі капсула практично не відчувається, але коли їх багато, уточнення «практично» має вагому силу. Не варто забувати і те, що нарощене волосся потребують особливого догляду і додаткових коштах.

Якщо ж вас не лякають нові турботи, ви визначилися з методом і ще більше утвердилися у своєму рішенні наростити волосся, то вам можна тільки позаздрити. Упевнена, мужня жінка гідна похвали і, звичайно, виконання будь-якого бажання.

Яна Кит

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.