Найпоширеніші міфи про догляд за шкірою

загрузка...

Жінки часто потрапляють у пастку різних міфів про догляді за шкірою, які, будучи абсолютно невірними, здатні заподіяти шкірі значної шкоди. Ось чому, коли справа стосується догляду за шкірою, необхідно твердо знати, що виявиться для неї найбільш корисним. Існує дуже багато різних рад і міфів про догляд за шкірою, більшість з яких не має під собою реального підгрунтя.

У число найпоширеніших неправильних теорій про догляд за шкірою входять:

Для жирної шкіри не потрібна зволожуюча косметика

Власницям жирної шкіри необхідно пам’ятати про те, що шкіра такого типу також втрачає вологу. Вважається, що жирній шкірі не потрібна зволожуюча косметика — лосьйони або креми зроблять шкіру ще більш жирною. Однак таке уявлення в корені невірно, оскільки жир — це секреція сальних залоз, а зволожуючі засоби в більшості своїй засновані на воді. Кращий спосіб забезпечити шкірі красу і здоров’я — це регулярно користуватися зволожуючою косметикою, в основі якої не масло, а вода. Така косметика буде легко абсорбуватися жирною шкірою, не залишаючи на поверхні жирних слідів.

Сонцезахисна косметика потрібна тільки для пляжного сезону

Для будь-якого типу шкіри потрібна постійна захист від шкідливого впливу ультрафіолетових променів — не тільки влітку, коли вплив сонця на шкіру максимально, але й протягом усього року. Навіть у холодну зимову погоду, коли світить сонце, шкіра може постраждати від ультрафіолету. Фахівці стверджують, втім, що навіть хмарність не означає відсутності необхідності в захисті від ультрафіолету — оскільки ультрафіолетові промені проникають крізь будь-які природні перешкоди.

Тонік необхідний для догляду за шкірою

Тонік для шкіри освіжає, проте регулярно ним користуватися не рекомендується. Всі тоніки для шкіри можна розділити на кілька категорій. По-перше, існують тоніки, покликані освіжати шкіру, і легкі лосьйони, які можуть містити цитрусові кислоти або лимонний сік, що допомагають збалансувати pH шкіри. Крім того, до складу деяких очищувальних тоніків входять спирт і спеціальні стягуючі інгредієнти, які можуть надавати досить грубе вплив на шкіру.

У умиванні з милом і водою немає нічого поганого

Звичайне мило швидко висушить шкіру, але не очистить її максимально ефективно, оскільки не містить розчинювальних речовин. Ось чому в разі використання основи під макіяж, до складу якої входять масла, необхідно перед нанесенням косметики скористатися додатково очищаючим лосьйоном, щоб повністю очистити шкіру. Більш того, якщо поєднувати умивання з милом і використання скрабу для обличчя, можна викликати роздратування шкіри.

Необхідно випивати щонайменше три склянки води в день

Секрет благотворного впливу рідини на організм не в тому, яке її кількість ви п’єте щодня, а в тому, яка кількість рідини організм зберігає. Обсяг рідини, що випивається залежить від способу життя: якщо ви регулярно займаєтеся спортом або живете в жаркому кліматі, випивати велику кількість рідини обов’язково.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.