Найефективніші продукти для догляду за віями

Ви добре доглядаєте за своїми віями? А може бути, не доглядаєте взагалі? В дійсності, жінки нерідко приділяють своїм віям занадто мало уваги, хоча не можуть не знати, наскільки сильний вплив вони чинять на зовнішній вигляд людини. Чому, помивши волосся, ми наносимо на них кондиціонер, і дуже рідко згадуємо про те, про те, що догляд потрібен і віям. Вони теж — волосся, і їх стан не в останню чергу залежить від нашої турботи.

Домашні засоби

Напевно у вас вдома знайдеться хоча б один продукт для догляду за віями — наприклад, оливкове масло, бажано, нерафінована. Наносьте його на вії ввечері, після того, як знімете макіяж і очистіть шкіру обличчя. Паперовою серветкою зніміть надлишки масла, і розчешіть вії спеціальною щіточкою. Якщо ви будете робити це хоча б три рази на тиждень, то вже через пару місяців помітите, що вії стали густішими і гнучкими. Густота, звичайно — лише візуальний ефект. Масло робить вії сильніше і товщі, через що вони і здаються гущі.

Точно також можна використовувати мигдальне і рицинова олія. Останнє є перевіреним і одним з найпопулярніших продуктів для догляду за віями.

Вазелін менш ефективний, але його теж застосовують для зволоження і зміцнення вій.

Комерційні засоби

Існує безліч комерційних засобів для догляду за віями. У них легко заплутатися, і їх дуже важко рекомендувати, оскільки у різних людей вони можуть давати різні результати.

 • Talika — одне з найвідоміших і популярних засобів для догляду за віями. Колись воно було розроблено як антибактеріальний засіб з натуральних інгредієнтів. Доктор Даніель Роше під час другої світової війни помітила цікавий «побічний ефект» цієї мазі — вона стимулювала ріст вій, робила їх гущавині і сильніше. Мазь стала продуктом для догляду за віями; її випускають і використовують досі.
 • Neova Essential lash — кондиціонер для вій, до складу якого входить мідь і амінокислоти. Досить дороге засіб, проте є й дешевші аналоги, які дають практично той же результат.
 • Clinicians Complex Eyelash. До складу цього засобу входять пептиди, які стимулюють активність генів кератину, тим самим забезпечуючи швидке зростання і збагачення поживними речовинами вій і брів. Виробники кажуть, що помітний результат з’явиться через три-чотири тижні щоденного використання цього продукту.
 • B.Kamins Eyelash Fortifier. Рослинні екстракти і мультивітаміни, які входять до складу цього продукту, стимулюють мікроциркуляцію у волосяних цибулинах, а також живлять і зволожують вія. Цей засіб можна застосовувати для догляду за віями і бровами.
 • Який засіб для догляду за віями ви б не використовували, пам’ятайте, що воно лише може допомогти поліпшити те, що дано природою. Навіть від самого дорогого і інноваційного продукту не почнуть рости нові вії, а їх довжина не перевищить тієї, яка закладена вашими генами. Крім того, хороші результати можуть бути досягнуті тільки при регулярному і правильному догляді за віями. Для цього необхідно користуватися якісною декоративною косметикою і щодня, ретельно її змивати — і лише потім використовувати різні продукти для догляду за віями.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.