На шляху до оргазму: чотири вірних кроку

Справи відкладені убік, настав час для любові. Ви вже готові до чергового «сеансу», з нетерпінням чекаєте його, але є один тонкий момент: ви знову не впевнені, що досягнете оргазму. Це повторюється раз за разом, і ви не розумієте, що ж ви робите не так, що зводить вас з розуму. Але не варто так сильно турбуватися — для того, щоб безперешкодно досягти вищого піку любовного насолоди потрібно запам’ятати декілька прийомів, які, безсумнівно, допоможуть випробувати всю гаму почуттів, яку і повинен нести акт любові для кожного.

Крок № 1: Налаштуйте себе

Якщо ви не готові до того, щоб розслабитися і зайнятися коханням, ні про яке оргазмі не може бути й мови. Ваше тіло, ваша спальня, ваш мозок — все повинно бути до цього готове, тому що це одна з головних запорук успіху. Вам повинно бути зручно, комфортно — це одне з головних правил для досягнення задоволення.

Крок № 2: Полюбіть своє тіло

Любов до власного тіла під час занять любов’ю важлива анітрохи не менше, ніж бажання тіла вашого партнера. Якщо ви впевнені в собі, не лякаєтесь і не соромитеся себе — може, звучить це і дивно, але працює, — ви неодмінно наблизитеся ще на один крок у заповітної розрядці. Коли ви займаєтеся коханням зі своїм партнером, уявіть, що ви робите це … з собою. Саме так ви повинні ставитися до власного тіла.

Крок № 3 Розслабтеся

Прийшов час відправитися в спальню. Звільніть свою голову від всіх проблем і думайте тільки про те, що ви і ваша кохана людина впадете в обійми один одного і закружляли в любовному вирі. Чим менше ви думаєте, тим легше досягнете кульмінаційного моменту. Якщо розслабитися повністю вам нелегко, немає нічого поганого в тому, щоб перед цим випити келих вина, який розкріпачить вас.

Крок № 4 Розкрийте

Напевно ви чули, що жінка під час сексу повинна прийняти позу квітки, що розпустилася. Це найвірніший шлях до оргазму — розкритися і розслабитися, повністю відкриваючись своєму партнеру без краплі збентеження. Єдине, що повинно бути у вашій голові в цей момент — це задоволення, яке ви відчуваєте, вдаючись до любовних утіх, і більше нічого.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.