Моваліс: протизапальний препарат

Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) є дуже затребуваними через широке розповсюдження важких і тривало протікаючих захворювань суглобів та хребта. Моваліс — це ефективний знеболюючий і протизапальний препарат з мінімальними побічними ефектами.

Першим НПЗП був аспірин, відкритий більше ста років тому. У свій час він справив справжню революцію, оскільки володів знеболюючими, протизапальними і жарознижуючими властивостями. Після цього було випущено багато препаратів цієї групи. Дія їх полягало в тому, що блокувалася функція ферменту циклооксигенази (ЦОГ), яка брала участь в утворенні простагландинів — біологічно активних речовин, які потрібні нашому організму на різних рівнях. Зокрема простагландини беруть участь у формуванні запальних реакцій. Але, крім того, простагландини беруть участь і в захисті слизової оболонки шлунка від будь-яких впливів, тому при блокуванні дії ЦОГ слизова оболонка шлунка часто покривається виразками.

Відкриття Мовалісу

Згодом було встановлено, що циклооксигеназа не однорідна, вона ділиться на ЦОГ-1 — відповідає за стан слизової оболонки шлунка і ЦОГ-2, яка сприяє утворенню простагландинів у вогнищі запалення. Після тривалих досліджень був випущений перший лікарський препарат, який вибірково (селективно) придушував діяльність ЦОГ-2 (німесулід) і не чинив негативного впливу на шлунково-кишковий тракт.

Моваліс також є селективним інгібітором ЦОГ-2, в якому зведені до мінімуму побічні ефекти. Цей препарат відрізняється хорошою якістю, м’яким дією і рідкісними побічними ефектами.

Застосування Мовалісу

Найчастіше НПЗЗ доводиться застосовувати хворим, що страждають інфекційно-алергічними захворюваннями суглобів та хребта, які протікають в більшості своїй все життя. В основі цих захворювань лежить алергія на власні тканини суглобів і хребта в поєднанні з постійно підтримувати запальний процес в цій області. Як правило, такі хворі дуже сильно страждають від болів і тому змушені довічно приймати знеболюючі препарати. Моваліс є підходящим засобом для постійного прийому, так як він добре переноситься і тривало зберігається в організмі, тому вимагає тільки одноразового прийому. Крім того, як особливо відзначають виробники, препарат є хондронейтральним, тобто не робить впливу на хрящову тканину, що дуже важливо при захворюваннях суглобів і хребта.

Застосовується мовилося і при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів та хребта — артрозах і остеохондрозах, які характеризуються змінами обмінного характеру і також супроводжуються болями.

Безумовно, мовилося може знімати біль і іншого походження, наприклад, зубну, головний, біль у животі під час менструації, а також знижувати температуру.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.