Міостимуляція — для відновлення внутрішніх органів

Зараз на практиці широко застосовується електростимуляція м’язових тканин, або міостимуляція, для лікування і відновлення м’язів. При подачі низькочастотного електричного струму на пошкоджену область міостимуляція знімає біль і допомагає регенерувати м’язову тканину. Міостимуляція також застосовується в терапевтичних цілях для відновлення функціонування паралізованих ділянок і для запобігання атрофії.

Під час міостимуляції утворені спеціальним обладнанням електричні імпульси доставляються до м’язових тканин розміщеними на шкірі електродами. Імпульси змушують м’язи скорочуватися так, як ніби їм подається сигнал від мозку і центральної нервової системи. При більш сильному сигналі м’язи скорочуються сильніше, як і при фізичних вправах. Коли імпульси припиняються — м’язи розслаблюються. Частота і тривалість сигналу залежать від умов лікування та місця розташування електродів.

Переваги Міостімуляція

Міостимуляція призначена для ослаблення м’язових спазмів, запобігання атрофії, поліпшення циркуляції крові, відновлення м’язів і полегшення рухів. Технологія нейром’язової стимуляції використовується для «відновлення цілеспрямованого руху м’язів, пошкоджених внаслідок спинномозкових травм», згідно з опублікованими даними американських учених, раніше колишніх секретними. Існує спеціальний велотренажер, з майже горизонтальною посадкою, який стимулює відновлення паралізованих ножних м’язів шляхом обертання педалей. Для людей з паралічем нижніх і нижніх і верхніх кінцівок такого роду апарат тренує серцево-судинну систему і знижує ризик прояву вторинних ознак паралічу.

Омани

Апарати для миостимуляции були свого часу невірно розрекламовані як пристрої, придатні для масового використання, і дозволяють здоровим людям збільшити м’язову масу, знизити вагу і прибрати надлишки жиру, забезпечити силу і тонус м’язів. Дослідження показали, що рівень впливу струму на м’язи набагато нижче необхідного для забезпечення збільшення сили м’язів у здорових людей.

Види Міостімуляція

Кожен пацієнт по-різному реагує на електростимуляцію м’язів, в залежності від товщини шкірного покриву, провідності шкіри і розслабленості. Дуже важлива відповідна реакція пацієнта на вплив електричних стимуляторів. В залежності від умов лікування, порогу чутливості пацієнта і його терпіння, інтенсивність може варіюватися від легкого поколювання до ледь помітних рухів м’язів, від слабких скорочень до сильних.

Застереження

Пацієнтам із серцевими стимуляторами заборонено використовувати міостимуляцію, також з обережністю варто використовувати її людям із серцевими захворюваннями та епілепсією. Вагітним жінкам також варто відмовитися від електростимуляції. Частота і розміщення електродів повинні визначатися досвідченим лікарем. Можлива поява роздратування на шкірі і алергія. Невідомі ефекти від довгого застосування електростимуляції.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.