Мікродермабразія: мікрошліфовка шкіри

Мікродермабразія — це одна з найбільш простих і ефективних антивікових косметичних процедур, яка являє собою механічний пілінг або мікрошліфовку шкіри. Мікродермабразія має безліч переваг: розгладжує дрібні зморшки, допомагає вирівняти текстуру і тон шкіри, робить менш помітними рубці, звужує пори й зменшує вікову гіперпігментацію шкіри.

Мікродермабразія також сприяє проникненню в глибокі шари шкіри активних речовин сучасних високотехнологічних уходових засобів і стимулює вироблення колагену, від якого і залежить молодість і пружність шкіри.

Як змінювалася процедура мікродермабразії

Отже, мікродермабразія по суті є механічним пілінгом, для виконання якого використовується сучасна технологія: або мікрокристали, які під натиском передаються через наконечник і видаляють верхній шар відмерлих клітин шкіри, або насадки з алмазним наконечником, які виконують аналогічну функцію.

Повноцінна мікродермабразія виконується в косметичних салонах, медичних або спа-центрах, а також у спеціалізованих клініках. Деякі косметичні марки випускають комплекти для мікродермабразії в домашніх умовах, але вони менш ефективні, ніж професійна мікрошліфовка, і скоріше можуть служити для підтримки результатів, отриманих в косметичному салоні. До того ж, у більшості випадків комплект для мікродермабразії складається з скрабу для обличчя, який знімає не тільки змертвілі, а й здорові клітини, викликаючи роздратування шкіри.

Оригінальна технологія мікродермабразії із застосуванням мікрокристалів з’явилася в 1980-х. За цією технологією, через наконечник апарата на шкіру під напором розпорошуються мікрокристали оксиду алюмінію або корунду — другого за твердості мінералу після алмазу. Кристалічна мікродермабразія також відома як кристалічна мікрошліфовка шкіри або паризький пілінг. У деяких апаратах використовуються інші типи мікрокристалів, в тому числі мікрокристали солі і харчової соди, але такі апарати не дуже поширені.

З кожним днем зростає популярність нового виду мікродермабразії — з використанням алмазних наконечників. Результат процедури той же, але з меншим дискомфортом і без залишку мікрокристалів на шкірі після завершення маніпуляцій. Тим не менш, деякі жінки воліють більш агресивний кристалічний пілінг, бо відчувають, як відбувається шліфування.

Серед новітніх технологій у сфері мікрошліфовка шкіри слід зазначити вакуумний гідропілінг або гідродермабразія, в якому для глибокого і поверхневого очищення шкіри застосовується вода і антиоксидантні сироватки.

Переваги мікродермабразії

За допомогою мікродермабразії можна досягти вражаючих результатів, але ефективність процедури в чималому ступені залежить від майстерності косметолога, тому бажано звертатися до перевіреного фахівця.

Для досягнення найкращих результатів рекомендується пройти курс процедур. Кількість процедур і інтервали між ними залежать від типу і стану шкіри. У більшості випадків потрібно чотири-шість сеансів з інтервалом у десять-чотирнадцять днів, але видимий результат з’являється вже після першого сеансу: шкіра підтягується, стає більш гладкою і здоровою. Процедура мікродермабразії в середньому займає близько півгодини і виконується не тільки на обличчі, але і на шиї, області декольте і руках. Негайно після сеансу можна повернутися до повсякденного життя, так як процедура безболісна і не вимагає анестезії (тому мікродермабразію іноді називають «пілінгом в обідню перерву»).

Мікродермабразія рекомендована для будь-якого типу шкіри, незалежний від рівня чутливості. Головне — щоб косметолог був досвідченим професіоналом і зміг налаштувати апарат відповідним чином.

Важливо розуміти, що мікродермабразія знімає верхній захисний шар шкіри, тому в перші дні після процедури підвищується чутливість шкіри до дії сонячного світла. Косметологи рекомендують у перші дні утриматися від перебування на сонці (і перед виходом на вулицю обов’язково користуватися сонцезахисним кремом з високим SPF-фільтром, навіть якщо небо затягло хмарами) і інтенсивних занять спортом (гаряча вода і піт викличуть роздратування шкіри). У перший тиждень після процедури слід користуватися більш жирним зволожуючим кремом, щоб усунути сухість шкіри, а ось застосування засобів, що містять гліколеву і молочну кислоту, рекомендується на час обмежити.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.