Микосист — ще один засіб проти молочниці

Микосист використовується для лікування грибкових інфекцій, включаючи дріжджові інфекції, що вражають піхву, порожнину рота, горло, стравохід, порожнину рота, легені, кров та інші органи. За допомогою Мікосіста також лікують менінгіт, викликаний грибковими організмами. Микосист також застосовують для профілактики грибкових інфекцій у пацієнтів, що проходять курс хіміотерапії або променевої терапії перед трансплантацією кісткового мозку. Микосист відноситься до протигрибкових препаратів класу триазолів. Ці речовини уповільнюють розмноження грибків, що викликають інфекції.

Для чого призначають прийом Мікосіста?

Микосист може застосовуватися для лікування дуже небезпечних грибкових інфекцій, які починаються в легенях і поширюються на весь організм, а також інфекцій очей, передміхурової залози, шкіри і нігтів. З його допомогою зменшують ймовірність зараження пацієнтів, чия імунна система ослаблена вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), раком або операцією з пересадки органів.

Як приймати Мікосіст?

Микосист випускається у формі таблеток і суспензії для прийому всередину. Більшості пацієнтів потрібно приймати його один раз на день. Іноді достатнього одноразового прийому Мікосіста; для лікування або профілактики деяких захворювань вимагається курс лікування тривалістю в кілька тижнів. Часто в перший день курсу потрібне прийняти подвійну дозу препарату. Незалежно від того, як скоро ви відчуєте поліпшення, не припиняйте курс лікування раніше терміну, зазначеного лікарем.

Запобіжні заходи

Скажіть своєму лікаря, якщо у вас є алергія на Мікосіст або які-небудь інші протигрибкові препарати.

Не приймайте цизаприд (Пропульсід) під час прийому Мікосіста.

Перш ніж почати приймати Мікосіст, повідомте лікаря, якщо ви приймаєте які-небудь з перерахованих препаратів: аміодарон (кордарон), антикоагулянти (препарати для розрідження крові), такі як варфарин і аспірин; астемізол, бензодіазепіни, клопідогрель (Плавікс), циклоспорин, дизопірамід (Norpace); діуретики (сечогінні засоби), такі як гідрохлортіазид (Hydrodiuril, Microzide); еритроміцин, моксифлоксацин; оральні контрацептиви; оральні препарати для лікування діабету, такі як гліпізид (Glucotrol), глібенкламід, і толбутаміду (Orinase); фенітоїн, пімозид, прокаїнамід, хінідин, рифабутин, рифампіцин, соталол, спарфлоксацин, такролімусу, терфенадин, теофілін, тіоридазин, вальпроєва кислота та зидовудин (ретровір).

Крім того, лікаря потрібно проінформувати, якщо ви зловживаєте алкоголем.

Микосист слід з підвищеною обережністю приймати пацієнтам, у яких в анамнезі є ракові захворювання, а також хворим на СНІД.

Крім того, цей медикамент може бути не цілком безпечний для пацієнтів з нерегулярним серцевим ритмом, захворюваннями серця, нирок і печінки.

Тривалий прийом Мікосіста у великих дозах (400-800 мг на день) під час першого триметр вагітності може бути пов’язаний з розвитком рідкісних і небезпечних вроджених порушень у дітей. При одноразовому прийомі невеликої дози Мікосіста (наприклад, 150 мг препарату для лікування вагінальної дріжджової інфекції) такий ризик, у всій ймовірності, відсутня.

Під час прийому Мікосіста не потрібно вносити якісь зміни у свій режим харчування.

Побічні ефекти

Найбільш часто у пацієнтів, що приймають Мікосіст, зустрічаються такі побічні ефекти, як головний біль, сонливість, пронос, болі в шлунку, печія і зміни здатності розпізнавати смак. Ці ознаки порівняно нешкідливі і швидко проходять.

Однак потрібно якомога швидше звернутися до лікаря при появі таких симптомів: нудота, відчуття крайньої втоми, аномальні кровотечі і утворення синців, занепад сил, відсутність апетиту, біль у верхній правій частині шлунка, жовтуватий колір шкіри і білків очей, симптоми, нагадують симптоми грипу, темний колір сечі, незвично світлий колір стільця, судоми, кропив’янка, набряки на обличчі, мовою, губах, руках, ногах і в горлі; утруднене ковтання і дихання.

Передозування

Якщо ви випадково прийняли занадто велику дозу ліків, зателефонуйте лікарю. Симптомами передозування Мікосіста можуть бути галюцинації і дуже сильний, хворобливий страх, що хтось може вам нашкодити.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.