Міфи про секс у ванні — чи можна завагітніти?

Заняття сексом у ванні породжує безліч надуманих міфів, в які схильні вірити як жінки, так і чоловіки. Які вони і чи є в них доля правди?

Займаючись сексом у воді, жінка не може завагітніти

Це дуже поширена помилка. Насправді, у воді немає нічого такого, що здатне вбити сперматозоїди або запобігти настанню вагітності. Воду в жодному разі не варто вважати контрацептивом.

Чим вище температура води у ванні, тим менше ймовірність завагітніти

Багато людей вважають, що секс в гарячій ванні безпечний, тому що висока температура вбиває сперматозоїди. Якщо ви пробудете в гарячій воді більше півгодини, кількість сперматозоїдів трохи зменшиться, але воно буде дуже далеко від «безпечного». Так що в гарячій у воді можна завагітніти точно також, як і в спальні.

Можна завагітніти в басейні, якщо у воді плаває сперма

Якщо чоловік еякуліруєт у воду, вкрай малоймовірно, що знаходиться з ним в одному басейні жінка може завагітніти. У воді басейнів часто містяться хімічні речовини, наприклад, хлор, через яких сперматозоїди швидко гинуть. Крім того, вода там дуже холодна, щоб сперматозоїди могли вижити більше декількох секунд. Нарешті, якщо і існує можливість, що мікроскопічний сперматозоїд у великому басейні проникне в піхву, то вона абсолютно незначна.

У воді не можна заразитися захворюваннями, що передаються статевим шляхом

Це невірно. ЗПСШ і ВІЛ цілком можуть передаватися під час в сексу у воді, в тому числі і в гарячій ванні. Тому ні в якому разі не можна забувати про засоби захисту не тільки від вагітності, а й від хвороб. Крім того, секс у воді збільшує ймовірність виникнення інфекцій сечостатевих шляхів у жінок.

Презервативи — ефективний засіб запобігання від вагітності при сексі в воді

Взагалі вони дійсно добре захищають як від вагітності, так і від ЗПСШ, але використовувати їх при сексі під водою може бути досить ризиковано. Вони можуть порватися через недостатню змазки, високої температури, маслянистих речовин у воді і так далі. Крім того, презерватив може просто зісковзнути, якщо вода проникне в нього, а чоловік може цього не помітити.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.