Міаозі — наступник Жуйдемен і ліди

загрузка...

Міаозі — це препарат для схуднення, який, за інформацією виробників , забезпечує швидке зниження ваги, без будь-яких побічних ефектів. При регулярному прийомі Міаозі відбувається очищення організму від токсинів і активне спалювання жирів. У рекламних буклетах також стверджується, що Міаозі допомагає знизити рівень холестерину, уповільнює розвиток діабету другого типу, і допомагає боротися з деякими іншими хворобами.

Згідно з інформацією на упаковці, до складу Міаозі входять: морська капуста, глід, листя індійського лотоса, фенхель, насіння конопель.

Один курс прийому Міаозі триває тридцять днів. При необхідності можна приймати капсули протягом 60 днів поспіль, але не більше. Виробник обіцяє зниження ваги на 5-10 кг за один тридцятиденний курс. Повторити курс можна через три-чотири тижні.

Показаннями до застосування Міаозі є надмірна вага і ожиріння.

Міаозі протипоказаний вагітним і годуючим груддю жінкам, а також пацієнтам з різними важкими захворюваннями.

Ризики

У Канаді, в ході лабораторних досліджень було виявлено, що в капсулах Міаозі міститься сибутрамін — рецептурний препарат, який необхідно приймати під наглядом лікаря. Ця речовина не вказано у списку інгредієнтів Міаозі.

Безконтрольний прийом сибутраміну навіть у раніше здорових людей може викликати такі побічні ефекти, як підвищення кров’яного тиску, тахікардія, пальпітація серця і судоми. У тих же, в чиєму анамнезі є гіпертонія, ішемічна хвороба серця, аритмія, хронічна серцева недостатність, кровотечі, інсульт, вузькокутової глаукома і порушення функції печінки, Міаозі може викликати важкі і навіть загрозливі для життя побічні ефекти. Деякі рецептурні препарати при взаємодії з сибутраміном викликають небезпечні реакції, іноді призводять до смерті пацієнта. Це дозволяє зробити висновок про те, що прийом Міаозі за власною ініціативою, без рекомендації та спостереження лікаря, є вкрай небезпечним. При проблемах з зайвих вагою настійно рекомендується звертатися до фахівців — вони порадять спосіб схуднення, який хоч і подіє не так швидко, як таблетки, але не завдасть непоправної шкоди здоров’ю.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.