Методики косметичної корекції целюліту — наскільки вони ефективні?

Більшість жінок готові на багато чого заради того, щоб позбутися целюліту — але тільки не займатися спортом. Ми все ж звикли сподіватися на чарівну антицеллюлитную таблетку: з’їла — і целюліту як не бувало. Рекламу чудодійних антицелюлітних засобів можна зустріти практично в будь-якому глянцевому журналі, де ви також знайдете поради зірок, швидко і без зусиль назавжди позбавилися від цього прикрого дефекту … Але чи можливо це, і якщо так, то яким чином? У нашій статті ми постараємося відповісти на це питання.

Безперечно, інноваційні методики дозволяють на час зменшити прояви целюліту, але щоб позбутися небажаних жирових відкладень назавжди, потрібно почати з дієти і занять фітнесом, інакше всі ваші зусилля і гроші будуть витрачені марно. Отже, перш ніж відправлятися в косметичний салон, дізнайтеся про переваги і недоліки новітніх методик корекції целюліту.

Ендермологія: інтенсивний роликовий масаж

Заявлений ефект: ця процедура корекції целюліту нібито розгладжує шкіру, повертає їй пружність і еластичність, а також допомагає позбутися від надлишків жирової тканини.

 • Процедура: на тіло надягають облягаючий нейлоновий покрив, після чого проблемні ділянки (стегна і сідниці) масажуються роликами циліндричної форми. Роликовий масаж супроводжується вакуумним всмоктувальним ефектом, що підсилює інтенсивність масажу і збільшує глибину його дії.
 • Принцип дії: розгладжує і розсмоктуючий масаж повинен руйнувати розташовані під шкірою жирові відкладення. Але, на думку деяких лікарів, такий масаж призводить тільки до набряклості поверхні шкіри, на час маскує целюлітні горбки.
 • Недолік: Ефект з’являється тільки після курсу з 10-20 процедур, кожна з яких обійдеться приблизно в $ 80 — $ 100. Також знадобиться не менше двох «підтримуючих» процедур для збереження досягнутого ефекту. Можливо, враховуючи все вищезазначене, варто витратити ці гроші на абонемент в хороший спортзал і найняти індивідуального тренера?
 • Іонітермія (Ionithermie): спа-обгортання

  Заявлений ефект: процедура сприяє зменшенню жирового прошарку, зміцнює м’язи і підвищує тонус шкіри. Ця процедура призначена для тих, кому вдалося скинути зайві кілограми, і хто прагне повернути в’ялої шкірі пружність і еластичність.

 • Процедура: співробітник спа-салону наносить на шкіру глиняну маску, ефірні олії та приєднує до проблемних зон подушечок з електричними проводами. Після цього тіло загортають на зразок кокона, а потім впливають на нього ритмічними електричними імпульсами.
 • Принцип дії: електрика стимулює активність клітин, які вимивають з організму воду, що полегшує проникнення в шкіру містяться в глині зволожуючих речовин.
 • Недолік: дерматологи стверджують, що під дією електричної стимуляції сідниці і стегна справді можуть зменшитися на кілька сантиметрів. Але справа в тому, що отриманий ефект зникає вже через 12 годин, коли тіло знову набирає втрачену вологу. Крім того, один сеанс коштує від $ 125 до $ 150. Цю антицеллюлитную процедуру варто вибирати тільки в тому випадку, якщо вам потрібен негайний, нехай і недовговічний, результат.
 • Корекція гарячим лазером

  Заявлений ефект: целюліт зникає на кілька років, шкіра набуває втрачену пружність.

 • Процедура: Спочатку на шкіру наносять дитяче масло. Потім по поверхні проблемних ділянок швидко проводять спеціальним пристроєм, що випромінює радіочастотну енергію.
 • Принцип дії: Приплив радіочастотної енергії викликає нагрівання глибоких шарів шкіри, що має сприяти досягненню зміцнюючого і тонізуючого ефекту і розсмоктуванню жирових відкладень. Доктор медицини David Goldberg, який займався дослідженням цього методу корекції целюліту на прохання виробника лазерного апарату, вважає, що під дією радіочастотної енергії відбувається зміцнення пошкоджених смужок шкіри, утримують жир, завдяки чому поверхня шкіри виглядає більш рівною і пружною. За результатами проведеного Goldberg дослідження, після процедури об’єм стегон пацієнток зменшився в середньому на 3 сантиметри.
 • Недолік: Незалежні досліджень у світі поки не проводилося. Крім того, поки невідомо, як довго зберігається ефект цієї процедури — критичним періодом у цьому випадку прийнято вважати два роки. У будь-якому випадку, це досить дорога процедура — до появи ефекту необхідно як мінімум 6 сеансів, кожен з яких коштує до $ 1000. І ще: ефект процедури не є перманентним. В остаточному підсумку, жирові відкладення скупчуються знову, і вам доведеться знову звертатися до косметолога.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.