Меридіа — дає відчуття ситості

загрузка...

Меридіа (сибутрамін) — лікарський препарат, що впливає на хімічні речовини в головному мозку, які регулюють апетит (центри насичення). Меридіа застосовується в поєднанні з дієтою та фізичними вправляючись при лікуванні ожиріння, викликаного цукровим діабетом, підвищеним рівнем холестерину або гіпертонією.

Крім основного дії по зниженню і тривалого підтримання бажаної маси тіла, прийом меридиа сприяє нормалізації рівня тригліцеридів, ліпопротеїдів, глюкози, С-пептидів, холестерину, глікованого гемоглобіну і сечової кислоти. Препарат регулює процес харчування, з’їдені продукти повністю засвоюються, а зайвий цукор і жири не відкладаються в організмі.

Важлива інформація про препарат Меридіа

Меридіа не рекомендується приймати, якщо протягом останніх 14 днів ви приймали інгібітори моно-аміно оксидази, наприклад, фуразолідон (Фуроксон), ізокарбоксазід (марплан), фенелзін (нарди), разагілін (азілект), селегілін (елдепріл, емзам) , або транілціпромін (парнат). Якщо інгібітор моно-аміно оксидази не повністю виведений з організму, застосування Меридіа може призвести до виникнення серйозних побічних ефектів, що становлять загрозу для життя і здоров’я. Протипоказаннями до прийому меридиа є:

 • алергія на сибутрамін;
 • високий артеріальний тиск, що не піддається медикаментозному контролю;
 • розлади харчової поведінки (анорексії або булімії);
 • прийом таблеток, стимулюючих втрату ваги;
 • хвороби коронарних судин (атеросклероз), інсульт або захворювань серцево-судинної системи (інсульт, аритмія) в анамнезі;
 • Перш ніж приймати меридиа, повідомте лікаря, якщо у вас:

 • глаукома;
 • підвищений кров’яний тиск;
 • печінкова або ниркова недостатність;
 • депресія;
 • захворювання щитовидної залози;
 • епілепсія;
 • кровотеча або порушення згортання крові;
 • жовчнокам’яна хвороба;
 • якщо ви старше 65 або молодше 16 років.
 • Також повідомте лікаря про всі рецептурних і безрецептурних лікарських засобах, які приймаєте, особливо якщо використовуєте антидепресанти, препарати від застуди або алергії, наркотичні болезаспокійливі засоби або ліки від мігрені. Якщо протягом перших чотирьох тижнів прийому меридиа в поєднанні низькокалорійною дієтою зниження маси тіла складе менше 2 кг, слід звернутися до лікаря.

  Перед прийомом меридиа

  Невідомо, як меридиа впливає на плід, тому не рекомендується приймати препарат під час вагітності. Повідомте лікаря, якщо очікуєте дитину або плануєте завагітніти. Також невідомо, чи потрапляє сибутрамін в грудне молоко, і чи може він зашкодити дитині, тому не рекомендується приймати меридиа в період лактації без попередньої консультації з лікарем. Меридіа суворо протипоказаний особам молодше 16 років. Слід пам’ятати, що меридиа — це лікарський препарат, а не харчова добавка, його не можна призначити самостійно, а необхідно приймати тільки за рекомендацією лікаря.

  Як приймати меридиа

  Приймайте меридиа в повній відповідності з вказівками на етикетці або приписами лікаря. Не збільшуйте і не зменшуйте дозу препарату на власний розсуд, а також не припиняйте прийом меридиа раніше покладеного часу, навіть при настанні поліпшення.

  Як правило, меридиа слід приймати один раз на добу (одна капсула 10 мг, незалежно від прийому їжі). Препарат не має сенсу брати менше трьох місяців. Короткочасний прийом препарату протягом декількох днів не дає відчутного результату. У разі регулярного прийому препарату Меридіа маса тіла максимально знизиться протягом 6 місяців. Зазвичай меридиа переноситься добре, але при появі індивідуальних реакцій або одночасному прийомі з деякими ліками може знадобитися корекція дози препарату. Протягом всього курсу прийому препарату слід регулярно змінювати кров’яний тиск і пульс. Меридіа можна приймати тільки під наглядом лікаря.

  Максимальний термін курсу лікування — 2 роки. Зберігати препарат слід при кімнатній температурі в сухому, прохолодному, темному і недоступному для дітей та тварин місці. Не давайте меридиа іншим особам.

  Пропущена доза

  Прийміть пропущену дозу меридиа, як тільки згадаєте про неї. Якщо близько час прийому наступної дози, не приймайте пропущену дозу і надалі дотримуйте графік лікування. Не приймайте додаткову дозу, щоб компенсувати пропущену.

  Перевищення дози

  Симптоми перевищення дози включають головний біль, запаморочення, прискорене серцебиття.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.