Meizitang — чому слід повністю відмовитися від алкоголю?

загрузка...

Meizitang — одне з найбільш популярних засобів для схуднення на сьогоднішній день . Інгредієнти рослинного походження забезпечують швидке зниження ваги. Одна капсула Meizitang блокує синтез 100-200 г жиру; препарат також руйнує вже відклався в організмі жир.

Одним з основних інгредієнтів Meizitang є насіння касії — вони стимулюють обмін речовин, сприяють зниженню рівня холестерину і розщеплюють жир.

Деякі інші інгредієнти Meizitang володіють антиоксидантними властивостями; руйнуючи вільні радикали, вони сповільнюють процес старіння і запобігають розвитку багатьох захворювань.

Крім того, Meizitang робить благотворний вплив на роботу травної системи. Він сприяє очищенню кишечника і полегшує дефекацію.

Рекомендації по застосуванню

Meizitang не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, особам молодше 18 і старше 65 років. Він також протипоказаний при деяких серйозних захворюваннях, таких, як гіпертонія, хвороби серця, діабет, порушення роботи печінки і нирок. Meizitang не слід приймати при алкогольних, наркотичних, медикаментозних залежностях.

Навіть у цілому здоровим пацієнтам, перш ніж починати приймати Meizitang, бажано проконсультуватися з лікарем.

Meizitang слід приймати по одній капсулі на день, переважно до або відразу після сніданку. Під час прийому препарату рекомендується рясне пиття.

Капсули Meizitang, в середньому, дозволяють худнути на 2 кг на тиждень. Перевищення рекомендованої дози може бути небезпечно. Під час курсу прийому Meizitang слід утримуватися від вживання алкоголю — він може нейтралізувати дію капсул. Обмеження в харчуванні під час прийому препарату не обов’язково, хоча він сам, як правило, зменшує апетит і людина їсть менше, не докладаючи для цього вольових зусиль.

Побічні ефекти

Єдиним негативним побічним ефектом виробник Meizitang називає сильну спрагу під час прийому препарату — саме тому рекомендовано рясне пиття. Втім, у цьому побічну дію є і позитивна сторона — вода вимиває токсини і стимулює обмінні процеси, дозволяючи втрачати вагу ще швидше.

До побічних ефектів Meizitang можна віднести прилив сил, який відзначали багато людей, які приймали препарат.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.