Масаж живота: струнке тіло без ліків

загрузка...

Струнке тіло, чиста пружна шкіра — перші ознаки здорового організму. Красива доглянута дама ніколи не залишиться без уваги протилежної статі, а щоб виглядати молодше, часом достатньо лише привести в норму роботу шлунково-кишкового тракту, позбавитися від зайвої ваги і жирових відкладень. І вбити відразу двох зайців допоможе ефективний, а тому дуже популярний сьогодні масаж живота.

Користь процедури масажу живота

Робота шлунково-кишкового тракту напряму впливає на стан шкіри, волосся, нігтів людини, а проблеми зі шлунком найчастіше сигналізують про наявність інших серйозних розладів і захворювань. Саме тому кишечник і шлунок вимагає особливої уваги і турботи, і тут важливі не тільки правильне харчування, вітаміни і ліки, але і масаж.

Масаж живота є одночасно косметичної та лікувально-оздоровчої процедурою, він попереджає і навіть лікує різні захворювання кишечника, шлунка, нирок, печінки, органів малого тазу. Без використання ліків масажист позбавить пацієнта від запорів, діареї, газоутворення. Більш того, вдається усувати застійні явища органів шлунково-кишкового тракту, запобігати каменеутворення в нирках, жовчному міхурі, приводити в норму виділення шлункового соку. Все це сприяє очищенню організму, поліпшенню стану шкіри, нігтів, волосся. Тривалий оздоровчий і косметологічний ефект масажу живота дозволяє призначати його не тільки дорослим, але і новонародженим.

Живіт — одна з найбільш проблемних зон жіночого тіла з погляду косметології. Жирові складки на животі приймають форму півмісяця, і позбутися від них не допомагають навіть спеціальні фізичні вправи. Для видалення складок необхідний комплексний підхід: дотримання дієти, правильне харчування і масаж. Важкодоступним жир на животі є і для масажиста, при цьому дуже важливо довіряти тільки досвідченому фахівцю, здатному грамотно провести процедуру і не пошкодити внутрішні органи.

Техніка масажу живота

Перш ніж приступити до масажу, фахівець виробляє підготовку організму з урахуванням напрямку струму лімфи за допомогою прийомів розтирання і розминання. Вони сприяють розщепленню жирів, виведенню з тканин кінцевих продуктів. Зняти здуття кишечника, зробити більш комфортною процедуру масажу допомагає прийом «гойдалки». Виконується п’ять-шість разів. Масаж живота підрозділяють на масаж передньої черевної стінки, сонячного сплетення, органів черевної порожнини.

Масаж передньої черевної стінки починають з погладжування. Пацієнта кладуть на спину з підведеною головою, під коліна поміщають валик. Погладжування проводять по колу, потім за годинниковою стрілкою з області пупка і потім по всьому животу. Далі виконують розтирання: перетинання, штрихування, пиляння. Масажист крок за кроком розминає живіт, використовуючи прийоми розминання та вібрації.

Масаж тонкої кишки проводиться рефлекторно погладжуванням пальцями, натисканням долонею за годинниковою стрілкою праворуч ліворуч, вібрацією кінчиками пальців по всьому животу. Рухи масажу товстої кишки починаються від правої клубової області через праве підребер’я до лівої клубової області і завершуються круговим погладжуванням. Сонячне сплетіння — ділянка між пупком і мочевідним відростком. Його масаж виконується колоподібними погладжуваннями, розтиранням і переривчастою вібрацією.

Призначати і виконувати масаж повинні тільки фахівці. Протипоказанням до процедури є кровотечі, загострення хронічних захворювань органів черевної порожнини, будь-які інші підгострі стану, вагітність, грижі, менструації. Приступати до масажу можна після нещільного сніданку або через півтори години після обіду. Тривалість процедури становить близько 15-20 хвилин.

Дотримання дієти і заняття спортом підсилять ефект від масажу живота, який сам по собі вже дуже корисний. Курс з десяти-п’ятнадцяти сеансів поверне фігурі стрункість, а шкірі пружність і здоровий привабливий вигляд. Продовжити молодість і красу допоможуть досвідчені масажисти, знають всі тонкощі процедури і слабкі місця людського тіла.

Анастасія Рилова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.