Масаж з різних частин світу: який обрати?

загрузка...

У сучасному світі нескладно заплутатися в різноманітті видів масажу. Їх така кількість, що залишається дивуватися, для чого ж все вони служать і які проблеми можуть вирішити. Існують різновиди, тісно пов’язані з країнами або місцевостями — кожна з них унікальна і заслуговує на особливу увагу.

Тайська та шведський

Тайський масаж в представлення не потребує — про його існування знає більшість, але не всі правильно розуміють його призначення. Цей масаж родом з Тайланду, і виконується він навіть в кімоно, що важливо для самих сором’язливих. Під час сеансу тайського масажу майстер працює долонями, ліктями, а також колінами і навіть стопами, за рахунок чого процедура виходить дуже ритмічної і високоефективною. Під час тайського масажу клієнт може злякатися, почувши хрускіт кісток, але так як процедура проводиться кваліфікованим фахівцем, всі побоювання марні. Ефект тонусу гарантований. Тайський масаж необхідний як засіб для енергетичної наповненості в разі сильної фізичної втоми. Шведський масаж дуже схожий на тайський, але він, скоріше, являє собою більш м’яку його альтернативу.

Китайський та індійський масаж

Традиційний китайський лікувальний масаж називається туіна — його активно використовують у лікарнях. Туіна — це техніка масажу за участю акупунктурних точок. Він дуже інтенсивний, розслабляє тіло і чудово діє на внутрішні органи. Після масажу людина може відчувати деяку втому, але насправді його імунна система помітно зміцнюється, розпрямляються плечі і спина.

Другий варіант лікувального східного масажу — це масаж каменями, який також називають індійським. Його проводять за допомогою гладких великих гарячих каменів, завдяки роботі яких поліпшується кровообіг, і зменшуються болі. Також масаж камінням застосовується для профілактики стресових станів. Обидва ці види масажу відносяться до лікувальних, тому якщо вам доведеться звернутися за одним з них, варто перевірити, чи є у майстри диплом лікаря.

Каліфорнійський масаж

Традиційний каліфорнійський масаж — прекрасний спосіб розслабитися і отримати заряд енергії. Масажист працює з оголеним тілом клієнта, покритим маслом. Триває каліфорнійський масаж близько години, протягом яких тіло дуже делікатно розминається, тому сеанс такого масажу — це справжня насолода.

Існує й інший вид каліфорнійського масажу, який суміщають з талассотерапией. Замість масел використовуються водорості, які відмінно справляються, якщо потрібно заспокоїти м’язи, зупинити ревматичні болі і навіть позбутися целюліту. Другий вид масажу, безумовно, не так приємний, як перший, але за рахунок присутності водоростей він більш ефективний.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.