Масаж простати — ганебна процедура?

Масаж простати протягом століть використовувався в якості натурального способу лікування різних порушень, пов’язаних з передміхурової залозою. Він покращує приплив крові в простаті, що допомагає зняти біль, зменшити запалення і дискомфорт.

Чому розвиваються захворювання передміхурової залози?

Простата є найбільш вразливою залозою в чоловічому організмі. Однією з найважливіших причин пов’язаних з нею порушень є малорухомий спосіб життя. Тіло людини пристосоване для бігу, полювання, довгих піших переходів — тобто для таких навантажень, які не можуть зрівнятися з прогулянкою від метро або паркування до офісу і назад. Захворювання є результатом дій, які не відповідають нашій природі.

Ще однією причиною захворювань простати є нездорове харчування. Тому, якщо ви оберете в якості засобу лікування масаж простати, не забудьте про дієту — виключіть з неї напівфабрикати, калорійні закуски, багаті простими вуглеводами, транс-жири. Така зміна в режимі харчування допоможе вирішити вам багато проблем зі здоров’ям.

Полегшення симптомів простатиту

Найчастіше масаж простати використовуються для полегшення симптомів простатиту. Це стан викликають бактерії, які інфікують маленькі розплоджені в передміхуровій залозі мішечки, що виробляють передміхурову рідина. Хоча часто бактерії поступово самі переміщаються з простати, не викликаючи появи будь-яких симптомів, існує ймовірність утворення набряку, через якого бактерії не зможуть пересуватися, а значить, будуть розмножуватися і накопичуватися на певних ділянках. Як результат, набряк і запалення будуть погіршуватися. За таких умов проблема швидко загострюється, викликаючи дуже сильний дискомфорт.

Обережний масаж простати допомагає зменшити набряк і запалення, сприяючи розсмоктується скупчень бактерій. Потім запалення проходить само по собі. Інший спосіб домогтися того ж результату — прийом антибіотиків, проте це не завжди безпечно. Крім тоо, оскільки бактеріальна резистентність стає все більш поширеною проблемою, масаж простати може виявитися найбільш надійним способом швидко позбутися від симптомів простатиту.

Запобігання раку передміхурової залози

Рак передміхурової залози посідає друге місце серед найпоширеніших типів раку у чоловіків. Його випереджає тільки рак легенів. Ефективність масажу простати для запобігання раку поки не має достатніх наукових підстав. Однак, оскільки регулярний масаж стимулює кровообіг в простаті і сприяє кращому забезпеченню її живильними речовинами і киснем, він допомагає запобігти скупченню бактерій, які не тільки викликають інфекції, але і збільшують ризик утворення ракових клітин.

Допомога при імпотенції

Масаж простати може не тільки запобігти імпотенцію, а й допомогти чоловікам, які вже зіткнулися з цією проблемою. В простаті виробляється передміхурова рідина, яка є частиною насінної рідини, або еякулята. При регулярному масажі простати збільшується приплив крові і насіння до пеніса, що допомагає зменшити ефекти еректильної дисфункції, або уникнути їх появи.

Більш сильний оргазм

Простату іноді називають чоловічий G-точкою. Стимуляція простати дозволяє чоловіку отримати відчуття, схожі з вагінальним оргазмом у жінки. Деякі чоловіки при такій стимуляції відчувають просто задоволення, інші ж — справжні оргазми, часто більш яскраві, ніж зазвичай. Якщо так сталося і з вами, не варто відразу ж підозрювати себе в латентній гомосексуальності. По-перше, це не хвороба, по-друге, ознакою гомосексуальності є сексуальний потяг до людей своєї статі, а не те, яким чином ви відчуваєте найсильніші оргазми. Так що масаж простати може не тільки принести користь вашому здоров’ю, але і зробити сексуальне життя більш насиченим.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.