Мамин синок — дотримуємо обережність!

Серед чоловічих психологічних портретів мамин синочок займає особливе місце. Для закоханої в нього жінки можуть виникнути два можливих ускладнення. З одного боку — вона повинна бути готова прийняти «естафетну паличку» з рук його матері і самій стати матусею для дорослого чоловіка. З іншого — ця жінка повинна бути готова до того, що все життя між ними з чоловіком буде стояти його матір, навіть незримо, завжди в порівнянні.

Якщо першу роль багато жінок беруть на себе добровільно і отримують від цього справжню насолоду, то друга обставина можуть винести лише одиниці.

Мамин синок не обов’язково буде забитим і всіма пригнобленим хлопчиком, часто це сильний і навіть самостійний чоловік. Мамин синок — це тип чоловіка, який не зміг в потрібний час розірвати сталеву пуповину зв’язку з матір’ю, що має сильну психологічну залежність від неї.

Мамин синок все життя тримається за мамину спідницю, всі рішення вона приймає за нього, він радиться з нею по кожному найменшого приводу. По суті, мати бере всю відповідальність за життя свого сина на себе. Це саме вона вирішує в якій школі йому вчитися, з ким дружити, в які секції ходити. Вона знає кожен крок своєї дитини, контролює його життя, керує його вчинками, паралізуючи волю взрослеющего чоловіки.

Зазвичай такі мамині синочки капризні і інфантильні в сексуальному житті. У кожній жінці вони бачать жадібних хижачок, яким потрібна тільки їх свобода і житлоплощу. Цю думку з дитинства вселяє хлопчикові його владна мама. Виростаючи, він так і продовжує жити з батьками, позбавляючись самостійності.

Таких чоловіків зазвичай виховують мами і бабусі. Відсутність чоловічого виховання дає про себе знати, хлопчика з дитинства пестять і плекають, в результаті, виростаючи, він так і залишається дорослим синочком, повністю залежних від волі і бажання мами. Він не відокремлює свої почуття від почуттів матері, так постаралася зробити мама.

У цієї психологічної проблеми є конкретні причини. Найжорсткіший контроль за своїм часто єдиним сином — життєва необхідність виживання роду. Мамині синочки часто продукт виховання дитини в неповній сім’ї, інших дітей у жінки немає, і страх втратити свого єдиного сина призводить до того, що вона починає тотально контролювати життя дитини. Соціальна причина такого явища — бажання якомога довше залишатися молодою, жінкою з дитиною, а не бабусею (навіщо їй онуки?). Тому і виховує свого сина жінка так, щоб бути завжди при ділі, залишаючись потрібної і турботливою матір’ю.

Як правило, в основі такого потворного виховання лежить і жіночий егоїзм. Як вона може віддати свій скарб іншої? Кому вона тоді буде потрібна? Чи зможе невістка так само дбайливо і уважно доглядати за її єдиним скарбом?

Закохатися в мамія простіше простого — ці чоловіки завжди доглянуті, культурні, уважні, виховані. Ось тільки жити з ним зможе не кожна. Якщо жінка згодна завжди бути на других ролях і терпіти щоденні порівняння з його матір’ю, якщо вона готова взяти залізною хваткою свого майбутнього чоловіка і повести його по життю, як до цього робила його мама, тоді цей шлюб навіть може стати щасливим.

Кілька практичних порад тим енергійним жінкам, яким «пощастило» зустріти на своєму життєвому шляху матусиного сина.

 • Обов’язково подружитеся зі свекрухою. Це досить важко, оскільки мати чоловіка завжди буде бачити в невістці суперницю. Але, стаючи в опозицію, легко припустити, що чоловік вибере сторону своєї мами, а не дружини. Тоді розлучення не минути.
 • Постійно виховуйте в ньому справжнього чоловіка. Ще більш важкий варіант, оскільки ще нікому не вдавалося переробити дорослої людини. Однак і тут варто поборотися за своє щастя. Щоденне навіювання чоловікові, що жінка — істота слабка і потребує захисту, може з роками дати свої плоди. От тільки де набратися терпіння на стільки років?
 • Стати йому справжньою мамою номер два. У цьому варіанті знадобиться спостережливість. Що чоловікові не подобається в його мамі? Ніколи не варто чинити так. Якщо у жінки вистачить сил і енергії взяти несамостійного чоловіка під своє залізне крило, він із задоволенням перекочує від маминого пильної уваги до дружини. Для багатьох жінок — це справжнє задоволення.
 • Жанна Пятірікова

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.