Максодерм: крем проти імпотенції

загрузка...

Проблеми сексуального характеру в тій чи іншій мірі періодично турбують багатьох чоловіків , тому препарат, що підвищує потенцію, завжди буде користуватися попитом. Американська фармацевтична фірма Барменсен розробила такий препарат для зовнішнього застосування.

Що таке максодерм

Максодерм — це крем для зовнішнього застосування, до складу якого входить комплекс речовин рослинного походження, амінокислот і судинорозширювальних засобів, що сприяють посиленню сексуальних можливостей та відчуттів чоловіка. Як відомо, рослинні препарати володіють комплексним впливом на організм людини, так як мають у своєму складі безліч біологічно активних речовин.

До складу крему входять екстракти таких рослин, як біла кропива, бразильські Катубія і Муіра, женьшень, карликова пальма, алое, зелений чай, амінокислоти аргінін і лецитин, вітаміни С і Е та інші біологічно активні речовини.

Більшість компонентів крему традиційно використовувалися індіанцями для відновлення нервової системи і збереження чоловічої сили. Так, бразильську катаубу (її вважають афродизіаком) застосовували як заспокійливий і сприяюче засипанню засіб, крім того, вона здатна підсилювати статевий потяг і сексуальну привабливість. Екстракт кори і коренів бразильської Муіра посилює дію Катубія і усуває порушення ерекції. Екстракти плодів карликової пальми і алое мають протизапальну дію (особливо при захворюваннях передміхурової залози) і е підсилюють статевий потяг, поєднуючись з дією Катубія і Муіра.

Женьшень і екстракт зеленого чаю має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, покращують обмін речовин, стимулюють роботу центральної нервової системи і наднирників, підвищують артеріальний тиск.

Амінокислоти і вітаміни покращують обмін речовин і кровообіг, зміцнюють стінки кровоносних судин. Амінокислота аргінін — тонізуючий засіб, вона активує клітинний метаболізм і роботу головного мозку.

Метілнікотінат — місцевоподразнювальна засіб з вираженим судинорозширювальним дією. Йохімбін також має судинорозширювальний ефект, переважно в органах малого тазу.

Крем максодерм розроблений саме як зовнішній засіб для більш швидкого отримання ефекту від його застосування (для засвоєння препаратів, що приймаються всередину, потрібно час, а крем починає діяти вже через хвилину), а також для зниження побічних ефектів, які можливі, якщо приймати , що містяться в ньому препарати всередину. У результаті проведення клінічних випробувань було встановлено, що при порушенні потенції легкого та середнього ступеня, він надає швидкий позитивний ефект.

Ефект проявляється вже при першому застосуванні крему у вигляді відчуття тепла і припливу крові до статевого члена, сам же статевий акт викликає відчуття задоволення і задоволення, що, безумовно, позначається на стані нервової системи. Чоловік знаходить упевненість в своїх силах, і це відбивається не тільки на статевому житті, але і на всій його діяльності.

Показання та протипоказання для застосування максодерма, побічні ефекти, що виникають при його застосуванні

Показанням для застосування максодерма є будь-які порушення потенції, в тому числі вікове зниження сексуального потягу, так як при його нанесенні підвищується чутливість і твердість статевого органу.

Протипоказання для застосування максодерма — вагітність партнерки (клінічні дослідження з даною групою потенційних споживачів не проводилися) та наявність у чоловіка захворювань серцево-судинної системи — препарат частково всмоктується в кров і може надавати загальне стимулюючу дію. Виробники особливо відзначають той факт, що максодерм не є контрацептивним засобом і не може запобігти небажаній вагітності.

Побічних ефектів при застосуванні максодерма виявлено не було.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.