Макмірор — спосіб застосування читаємо в інструкції

загрузка...

Макмірор і макмірор комплекс є лікарськими препаратами, які пригнічують життєдіяльність багатьох збудників інфекції. Але особливість інфекції сьогодні така, що вона не завжди проявляє чутливість до того чи іншого препарату, тому лікування інфекційно-запальних захворювань повинне походити під лабораторним контролем.

Лікарські форми Макмірора

Італійська фармацевтична компанія Поліхім випускає макмірор в різних лікарських формах:

 • макмірор — таблетки для прийому всередину — в їх склад входить розроблений виробником новий синтетичний препарат — похідне нітрофурану Ніфурател, який має протимікробну, протівохламідійних, протипротозойний, протигрибкову дію і майже не має побічних ефектів; стійкість до цього препарату збудників інфекції розвивається дуже повільно ; в одній таблетці Макмірора міститься 200 мг Ніфуратель;
 • макмірор комплекс у вигляді вагінальних свічок — має у своєму складі Ніфурател і протигрибковий антибіотик ністатин, який посилює протигрибкову дію Ніфуратель; одна свічка макмірор комплекс містить 500 мг Ніфуратель і 200000 ОД ністатину;
 • макмірор комплекс у вигляді вагінального крему, до складу якого також входять Ніфурател і ністатин (1 г крему містить 100 мг Ніфуратель і 40000 ОД ністатину).
 • Макмірор і макмірор комплекс є високоефективними і нетоксичними препаратами для лікування різних інфекцій.

  При яких захворюваннях і як застосовуються таблетки Макмірора

  Таблетки Макмірора для прийому всередину призначаються при деяких кишкових інфекціях, а також при інфекційно-запальних захворюваннях, викликаних збудником хелікобактер пілорі. Цей збудник інфекції є причиною ерозивно-виразкових процесів у верхній частині шлунково-кишкового тракту. Зокрема він викликає виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки. Для лікування цього захворювання макмірор призначають у складі комплексного лікування по 400 мг (2 таблетки) два-три рази на день протягом тижня; дітям доза препарату розраховується з розрахунку 30 мг на кг ваги на добу.

  Призначається макмірор і при деяких кишкових інфекціях (наприклад, при кишковому амебіазі), а також при лямбліозі. Ці захворювання викликаються найпростішими, на які макмірор надає сталий вплив. При цих захворюваннях макмірор призначають по дві таблетки два-три рази на день дорослим і 30 мг на кг ваги дітям на добу. Тривалість курсу лікування при кишковому амебіазі — десять днів, при лямбліозі — тиждень.

  Часто макмірор в таблетках призначають при різних інфекціях нирок і сечовивідних шляхів — як і будь-який препарат нітрофуранового ряду він пригнічує життєдіяльність більшості збудників інфекцій цих органів. Дорослим макмірор призначається по одній-дві таблетки три рази на день а дітям з розрахунку 30-60 мг на кг ваги на добу. Лікування триває зазвичай довше, ніж при інших захворюваннях — протягом одного — двох тижнів (як призначить лікар), іноді й більш тривало.

  Макмірор комплекс у вагінальних супозиторіях

  Макмірор комплекс у вагінальних суппозітооріх (свічках) призначається для лікування вульвовагінітів (запальних процесів зовнішніх статевих органів і піхви жінки) різного походження. Особливістю дії препарату макмірор комплекс є те, що він відмінно справляється зі змішаними інфекціями, викликаними бактеріально — хламідійно — протозойних — грибковою інфекцією. А в разі трихомонадной інфекції не тільки позбавить від трихомонадного вульвовагініту, а й попередить розвиток грибкової інфекції, яка часто розвивається на тлі такого лікування.

  Вагінальні свічки макмірор комплекс призначають по свічці на день протягом не менше восьми днів. За призначенням лікаря курс лікування може бути продовжений. Свічки вводяться перед сном якомога глибше у піхву (так ефективність лікування вище). Вагінальні свічки зазвичай не призначаються дітям.

  Макмірор комплекс у вигляді вагінального крему

  Ця лікарська форма препарату може застосовуватися для лікування вульвовагінітів, як у дорослих, так і у дітей. Крем макмірор комплекс випускається разом зі спеціальним аплікатором — дозатором, як користуватися яким детально викладено в інструкції до препарату. Аплікатор пригвинчується до тюбику з кремом, шляхом натискання на тюбик у нього набирається певна доза крему, потім аплікатор відгвинчується від тюбика, поміщається глибоко у піхву і крем видавлюється. У аплікатора є спеціальна насадка, яка дозволяє вводити крем у піхву дітям, не пошкоджуючи невинну пліву. Крем макмірор комплекс вводиться один-два рази на добу по 2,5 г протягом восьми днів.

  Макмірор і макмірор комплекс є препаратами вибору при багатьох інфекційно-запальних захворюваннях.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.