Магне В6 — заповнить недолік магнію в організмі

загрузка...

Крім традиційного набору поживних речовин — жирів, білків і вуглеводів, що становлять основу раціону — людині необхідні й інші речовини, зокрема, вітаміни і мінерали, дуже важлива складова раціону і запорука нормальної роботи всіх систем організму. Більшість вітамінів, за винятком вітаміну D, і мінерали організм не в змозі синтезувати самостійно — вони надходять в організм виключно з їжею або біологічно активними добавками. Оскільки ці речовини беруть участь у багатьох біохімічних процесах, що відбуваються в організмі, дефіцит їх може призвести до порушення роботи деяких систем організму і зробити негативний вплив на стан здоров’я людини. Якщо раціон спочатку незбалансований за якимись причинами, запобігти дефіциту поживних речовин можна тільки за допомогою вітамінних або мінеральних комплексів — одним з яких є Магне B6.

Що таке Магне B6

Магне B6 відноситься до класу біологічно активних добавок і фактично є препаратом, що поєднує магній і вітамін B6, або піридоксин. Фармакологічна дія препарату пояснюється властивостями цих двох складових:

Магній — елемент, який надає спазмолітичну дію, пригнічує патологічну активність м’язів (судоми, спазми) і активність центральної та периферичної нервової системи (таким чином магній надає общеуспокаівающее вплив і допомагає усунути симптоми підвищеної нервозності, збудливості, емоційного стресу). Магній бере участь у багатьох біохімічних процесах, що відбуваються в організмі, і, зокрема, відіграє важливу роль у синтезі білків і ферментів. Брак магнію в організмі може спровокувати спазми гладкої мускулатури, підвищену дратівливість і нервозність, порушення сну.

Вітамін B6, або піридоксин — водорозчинний вітамін, невід’ємний «учасник» процесу синтезу клітин крові, еритроцитів і лейкоцитів з властивостями фагоцитів (такі властивості забезпечують лейкоцитам здатність поглинати шкідливі мікроорганізми). Вітамін B6 життєво необхідний для підтримки нормального здоров’я і роботи багатьох систем організму: піридоксин бере участь у метаболізмі амінокислот, нейромодуляторов і різних ферментів, підтримує нормальну функцію серця, нервової системи, печінки.

Ефективність Магне В6 пояснюється багато в чому не тільки корисними властивостями магнію і піродоксіна в окремо, але і явищем синергії: об’єднуючись, складові препарату підсилюють благотворну дію один одного.

Показання до прийому

Як і всякий вітамінний комплекс, Магне В6 корисний, в першу чергу, при підтвердженому дефіциті магнію або вітаміну B6 — брак цих речовин в організмі провокує цілком виразні симптоми. Приймати препарат можна і в профілактичних цілях, наприклад, при регулярних порушеннях режиму харчування: якщо спочатку в раціоні не вистачає продуктів, багатих магнієм, заповнити його дефіцит можна саме за рахунок Магне В6. Крім того, Магне В6 показаний при деяких захворюваннях і порушеннях серцево-судинної і нервової систем: препарат виявиться корисним при лікуванні гіпертензії, порушеннях серцевого ритму і кровообігу, різних нервових розладах.

Побічних ефектів у Магне В6 практично немає, і саме це, в поєднанні з корисними властивостями магнію і вітаміну B6, робить препарат особливо корисним для вагітних жінок. Користь Магне В6 (а, точніше, його складових) під час вагітності величезна:

 • Під час вагітності потреба організму у вітамінах і мінералах зростає в міру розвитку плоду, і регулярний прийом Магне В6 дозволить компенсувати брак корисних речовин;
 • Магній у складі препарату пригнічує активність м’язів, зменшуючи скоротливу активність м’язових волокон, і тому особливо корисний при можливій загрозі викидня, підвищений ризик мимовільного переривання вагітності в результаті тонусу матки;
 • І магній і вітамін B6 у складі Магне В6 абсолютно необхідні для нормального, повноцінного розвитку плоду;
 • Магне В6 допомагає боротися з нервозністю, дратівливістю, емоційними стресами, які часто супроводжують вагітність (особливо першу для жінки).
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.