Лляне масло з селеном: корисно для шкіри

загрузка...

Лляне із селеном є біологічно активною добавкою до їжі, яка покращує обмін речовин, стан кровоносних судин і, найголовніше — стан шкіри та її придатків — волосся і нігтів. Позитивний вплив на шкіру посилюється присутністю в цьому Бадьо селену.

Як діє на організм лляне масло з селеном

Лляне масло з селеном поєднує в собі дію двох натуральних препаратів — лляної олії і селену.

Цінність льняного масла в основному в тому, що воно містить поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) і антиоксиданти. У лляному маслі міститься велика кількість життєво необхідних організму для правильного обміну речовин ПНЖК — лінолевої і ліноленової жирних кислот. Саме ці жирні кислоти є основою освіти «хорошого» холестерину, який потім бере участь у всіх видах обміну речовин. Під впливом цих жирних кислот гальмується освіту «поганого» холестерину, з якого утворюються холестеринові бляшки в кровоносних судинах.

Зміст в льняному маслі антиоксидантів (вітамінів А, Е, бета-каротину) сприяє знищенню вільних радикалів, що утворюються в процесі біохімічних реакцій і руйнують клітини тканин. Саме вільні радикали відповідальні за старіння організму, тому лляне масло володіє і омолоджуючу дію.

Для того, щоб зберегти і примножити корисні властивості лляної олії, в нього додали антиоксидант — селен, який оберігає лляне масло від окислювальних процесів, що виникають в рослинних оліях з високим вмістом ненасичених жирних кислот. Це сприяє тривалому збереженню всіх основних властивостей лляної олії. Селен також бере участь в обміні речовин і попереджає процеси передчасного старіння організму.

Селен називають елементом молодості, в дуже малих кількостях він міститься практично у всіх тканинах організму, крім жирової. Профілактичний прийом селену попереджає токсичні ушкодження тканини печінки, шкіри та м’язів вільними радикалами, радіоактивним випромінюванням і різними отрутами. Селен також бере участь в передачі нервових імпульсів з сітківки ока по очних нервах в головний мозок.

Селен відмінно поєднується з іншим компонентом лляної олії — вітаміном Е. Ці дві речовини взаємно підсилюють (потенціюють) антіокідантное дію один одного.

Селен позитивно впливає на імунну систему. З одного боку він зміцнює імунітет, а з іншого гальмує швидкість розвитку пухлинної тканини. Селен здатний значно знизити захворюваність, у тому числі злоякісними пухлинами.

Лляне масло з селеном створено спеціально для збереження молодості і краси шкіри та її придатків — волосся і нігтів. При прийомі цього БАДа курсами у відповідності з рекомендаціями виробників стан шкіри повільно, але кардинально змінюється в кращу сторону. Попереджається старіння клітин шкіри, вони не втрачають воду і тому шкіра стає свіжою, невеликі зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш помітними. Волосся робляться блискучими, пружними, а нігті втрачають ламкість і стають більш міцними.

Показання та протипоказання для прийому

Показаннями для прийому цього БАДа є проблеми всього організму і проблеми шкіри, тому його варто приймати:

 • при атеросклерозі з поразкою стінок артерій, ішемічною хворобою та порушенням мозкового кровообігу;
 • при цукровому діабеті;
 • при деяких ендокринних захворюваннях — ожирінні, порушеннях функції щитовидної залози;
 • при захворюваннях органів травлення;
 • при захворюваннях нервової системи;
 • при сексуальних розладах;
 • при порушеннях імунітету і злоякісних пухлинах;
 • з метою омолоджування і поліпшення стану шкіри, волосся і нігтів.
 • Протипоказанням для прийому лляної олії з селеном є тільки індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

  Як правильно приймати

  Лляне масло з селеном випускається у флаконах по 100 і 250 мл. Його приймають по одній десертній ложці (вона вміщає 8 г масла) в день під час їди. Це кількість олії можна додати в будь-яку страву. Така щоденна доза забезпечує повне забезпечення добової потреби організму в селені і більше половини добової потреби в поліненасичених жирних кислотах.

  Найбільш органічно лляне масло з селеном поєднується з салатів і вінегретів. Профілактичний курс прийому лляної олії з селеном становить місяць. Якщо ж приймати БАД з лікувальною метою для поліпшення стану шкіри, то курс потрібно збільшити до двох-трьох місяців.

  Лляне масло з селеном — це біологічно активна добавка до їжі, систематичний прийом якої може повернути молодість і красу шкірі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.