Лляне масло в капсулах: корисне профілактичний засіб

загрузка...

Лляне масло є біологічно активною добавкою до їжі , до складу якої входять необхідні для організму джерела незамінних поліненасичених жирних кислот. Його рекомендується приймати при різних порушеннях обміну речовин, атеросклерозі, цукровому діабеті, злоякісних пухлинах та багатьох інших захворюваннях.

Як діє лляне масло

Лляне масло являє собою рослинну олію, яке випускають з насіння льону шляхом холодного віджимання. Випускається лляне масло у вигляді капсул і у флаконах і застосовується у вигляді біологічно активної добавки до їжі. Лляне масло відрізняється швидким і повним засвоєнням в організмі людини, який в результаті збагачується незамінними поліненасиченими жирними кислотами (ПНЖК — їх в лляній олії в два рази більше, ніж у риб’ячому жирі). До його складу входять насичені (до 11%) і ненасичені (до 90%) жирні кислоти. Ненасичені жирні кислоти, що входять до складу лляної олії — це омега-3, омега-6, лінолева, ліноленова, олеїнова. Крім того, у складі масла є антиоксиданти (вітамін A, бета-каротин, вітамін E), вітамін F, вітамін K, вітаміни групи B і мінеральні речовини.

ПНЖК омега-3 і омега-6 є незамінними для організму, вони входять до складу мембран клітин, активізують її життєдіяльність і оновлення. Лляне масло позитивно впливає на обмін речовин при порушеннях ліпідного обміну, знижує рівень «поганого» холестерину в крові, з якого утворюються атеросклеротичні бляшки, що забивають судини.

Лляне масло є джерелом фосфатидів, які виконують важливі функції в організмі людини. Фосфатиди входять до складу клітинних мембран та інших частин клітини, беруть участь у процесах ділення клітин і відновлення їх функцій. Вони беруть також участь у транспорті жирів, жирних кислот і холестерину в крові, впливають на інтенсивність всмоктування жирів і їх використання в тканинах.

Недолік фосфатидів в організмі сприяє розвитку атеросклерозу. Зміст фосфатидів в рослинній олії залежить від виду насіння та технічних способів його віджимання. У Бадьо лляне масло фосфатиди містяться в кількості достатній для того, щоб покрити добові потреби організму людини.

Прийом лляне масла сприяє частковому відновленню порушених функцій печінки, позитивно впливає на стан щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту, покращує сексуальну функцію.

Всі ці властивості дозволили рекомендувати БАД лляне масло при різних порушеннях обміну речовин, атеросклерозі судин (у тому числі при ішемічній хворобі серця та атеросклерозі судин головного мозку), цукровому діабеті, злоякісних пухлинах і так далі.

Застосовується льняне масло і зовнішньо, так як воно сприяє загоєнню ран, опіків, відморожень, надає позитивно дія на шкіру та її придатки — волосся і нігті. Застосовується при опіках, обмороженнях і променевих ушкодженнях шкіри.

Кому рекомендується приймати

Так як лляне масло робить позитивний вплив на обмін речовин, його застосовують при багатьох захворюваннях і станах:

 • при ожирінні — лляна олія відновлює нормальний жировий обмін і перешкоджає відкладенню жиру;
 • при підвищеному вмісті в крові «поганого» холестерину, який відкладається в кровоносних судинах у вигляді бляшок холестеринів;
 • при серцево-судинних захворюваннях, пов’язаних з порушеннями обміну речовин, наприклад, при ішемічній хворобі серця;
 • при захворюваннях органів травлення — сприяє нормалізації всіх їх функцій;
 • при захворюваннях щитовидної залози — відновлюють її роботу при невеликих функціональних порушеннях;
 • при цукровому діабеті — нормалізує вуглеводний обмін і робить позитивний вплив на стінки кровоносних судин;
 • при захворюваннях нервової системи — сприяють зменшенню змін з боку центральної та периферичної нервової систем;
 • при сексуальних порушеннях — відновлює статеву функцію;
 • при порушеннях імунітету — відновлюються захисні сили організму;
 • при різних шкірних захворюваннях — покращують стану шкіри та її придатків).
 • Протипоказано лляне масло тільки при індивідуальній нестерпності його компонентів. Лляне масло можна застосовувати під час вагітності та годування груддю дитини. Лляне масло в капсулах рекомендується приймати з 14 років по 3 капсули двічі на день під час їжі протягом місяця. З побічних ефектів цього БАДа відомі тільки алергічні реакції.

  Зберігати лляне масло потрібно в холодильнику. Воно не повинно нагріватися, так як може втратити свої лікувально-профілактичні властивості. Відпускається лляне масло в аптеці без рецептів.

  БАД лляне масло — це корисне профілактичний засіб, яке можна приймати при багатьох захворюваннях.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.