Лляне масло і дієта: для здоров’я і красивої фігури

загрузка...

Дієтологи зазвичай рекомендують льняне масло як саме легкозасвоюване і найкорисніше, особливо для людей з порушенням жирового обміну. Дійсно, існує величезна кількість захворювань, при яких лляне масло і що містяться в ньому Омега-3 і Омега-6 необхідні організму. Особливо це важливо для жінок. Щоденне вживання лляної олії сприяє зниженню ризику виникнення і розвитку раку молочної залози, полегшенню перебігу предменаструального синдрому і передменопаузи.

Особливо корисно льняне масло тим, хто дотримується дієти. Обмеження їжі, зменшення кількості калорій і повна відмова від жирів і солодощів не дає ніякого результату? Вам просто не обійтися без лляної олії. Воно виступить в ролі каталізатора схуднення і допоможе позбутися від зайвих кілограмів.

Що таке лляне масло

Лляне масло отримують з насіння льону холодним пресуванням. Саме при технології холодного віджимання масло зберігає свої цілющі властивості і може використовуватися в лікарських цілях. За біологічної цінності масло з насіння льону займає перше місце серед інших харчових рослинних масел і містить масу корисних для організму речовин (поліненасичені кислоти, вітаміни F, A, E, B, K, насичені жирні кислоти).

Лляне масло викликає почуття насичення

Лляне масло необхідно для росту і розвитку; при захворюваннях нирок і сечового міхура, щитовидної залози, нервових розладах і порушеннях статевої функції також рекомендується регулярно включати в раціон льняне масло.

Додавайте лляне масло в їжу, в салати, вінегрети та інші холодні страви, заправляйте їм другі страви, гарніри, вживайте як самостійний продукт. Це допоможе швидко насититися і зменшити апетит, особливо тягу до жирних і солодких продуктів. Лляне масло уповільнює травний процес, тому почуття голоду виникає нескоро після прийому їжі.

Лляне масло нормалізує рівень цукру в крові

Лляне масло не тільки добре задовольняє апетит, але і допомагає нормалізувати рівень цукру в крові, так як в організмі лляне масло перетвориться в з’єднання, що прискорює обмін речовин.

Застосування і зберігання

Лляне масло легко псується, воно окислюється під дією повітря, світла і високої температури. Зберігати лляне масло слід в темному скляному посуді в холодильнику. Не піддавайте лляне масло тепловій обробці, так як в цьому випадку воно втратить всіх своїх корисних властивостей.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.