Літній догляд за шкірою для чоловіків — позбудьтеся від ліні

загрузка...

Якщо жінок мало що може змусити забути про необхідність доглядати зі своєю шкірою, але чоловіки легко забувають про це з настанням літа. Коли є можливість займатися спортом під відкритим небом, плавати в морі, ходити на риболовлю і в походи — важко пригадати про кремах і лосьйонах, які стоять вдома на поличці. Тим не менше, щоб літні задоволення не обернулися кошмаром для шкіри, потрібно регулярно згадувати про її потреби.

Захищайтеся від сонця

Головне правило річного догляду за шкірою — захищайтеся від сонця. У той час як жінки вже вивчили це правило на зубок, чоловіки часто продовжують його ігнорувати. Між тим, ультрафіолетове випромінювання сприяє передчасному старінню шкіри, появі пігментних плям, і, в деяких випадках, розвитку раку. Щоб зменшити ризики, потрібно придбати сонцезахисний крем — і не забувати його використовувати.

Вибираючи сонцезахисний крем, перш за все, звертайте на фактор захисту від сонця — SPF. Він показує ступінь захисту, яку вам забезпечує той чи інший крем. Наприклад, крем з SPF 15 дозволить вам провести на сонці в 15 разів більше часу, ніж без крему — скільки саме часу, залежить від типу шкіри. SPF 15 — це мінімальний рівень захисту; крем з таким SPF рекомендується для щоденного використання, в тому числі, в хмарну погоду. Влітку, особливо в сонячні дні, і якщо ви збираєтеся провести багато часу під відкритим небом, рекомендується вибирати креми з SPF 30. Для поїздок в жаркі країни краще використовувати креми з SPF 50.

Правила користування сонцезахисними засобами:

 • Наносьте сонцезахисні креми за 30 хвилин до виходу з дому;
 • Якщо ви перебуваєте під відкритим небом, наносите крем кожні півгодини, незалежно від SPF;
 • Захищайте всі частини тіла. Не забувайте про вуха, долоні і ступні. На голову одягайте кепку або інший головний убір;
 • Пам’ятайте, що бавовняний одяг забезпечують захист від сонця, еквівалентну SPF 15 або менше. Тому, якщо на вас тільки футболка, під неї рекомендується наносити сонцезахисний крем;
 • Водостійкі креми не такі водостійкі, як хотілося б. Обов’язково наносьте сонцезахисний крем після плавання або інтенсивних навантажень, що викликають сильне потовиділення;
 • Якщо ви користуєтеся засобами, що відлякують комах, використовуйте сонцезахисні креми з SPF більше необхідного, оскільки перші можуть зменшити ефективність других;
 • Дитячі сонцезахисні креми призначені спеціально для дітей — для дорослого чоловіка вони будуть неефективні.
 • Очищайте і зволожуйте шкіру

  Пори у чоловіків значно більше, ніж у жінок, а крім того, чоловічі сальні залози відрізняються більшою активністю. Влітку пори забиваються жирами і забрудненнями швидше, ніж в будь який інший час року.

  Не мийте шкіру звичайним милом — воно викликає надмірну сухість і, іноді, роздратування. Купити м’який очищаючий засіб, відповідне для вашого типу шкіри. Використовувати чи ні очищаючий лосьйон — справа ваша. Лосьйон після миття допомагає глибше очистити шкірі, але при нормальній і жирній шкірі в цьому звичайно не необхідності. Якщо ж у вас жирна шкіра, лосьйон може бути дуже до речі. Які б засоби ви ні використовували, необхідно ретельно очищати шкіру кожен день.

  На чисту шкіру наносьте зволожуючий крем — так, чоловікові він не тільки не зашкодить, але і піде на користь. Вибрати крем самі, або зверніться за консультацією до знайомих жінок — не соромтеся, в тому, що чоловік стежить за собою, вже давно не бачать нічого поганого.

  Чи не голіться занадто часто

  Влітку намагайтеся уникати щоденного гоління. Під час гоління на шкірі утворюються мікроскопічні порізи, і потрібен час, щоб вони зажили. Влітку, через пил і ультрафіолету, цей процес займає більше часу, і гоління сильніше, ніж звичайно, дратує шкіру. Крім того, такі порізи не дають шкірі нормально здійснювати свої функції — коли ви перебуваєте під відкритим небом, їй доводиться одночасно і відновлюватися, і захищати ваш організм від сонячних променів. Згадайте про те, що щетина може виглядати дуже сексуально, і спробуйте в літні дні голитися рідше.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.