Ліпосакція стегон: боротьба за красиві форми

За допомогою ліпосакції стегон можна створити стрункі контури фігури, видаливши зовсім небагато жиру. Але іноді доводиться видаляти жир і у великій кількості, тому для ліпосакції стегон застосовуються різні методики. Яку методику вибрати — підкаже пластичний хірург.

В яких випадках проводиться ліпосакція стегон і коли вона протипоказана

Ліпосакція стегон зазвичай проводиться при скупченні надлишків жиру на зовнішній або внутрішній поверхні стегон. При цьому на зовнішній поверхні в зоні «галіфе» зазвичай відкладається невелику кількість жиру, але воно суттєво змінює контури фігури. На внутрішній ж поверхні стегон досить велика кількість жиру часто поєднується з в’ялою, обвислій шкірою. Тому ці два види дефектів вимагають різного підходу до їх корекції.

Ліпосакція стегон не проводиться:

 • при загальному ожирінні;
 • при варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, порушенні згортання здатності крові;
 • при будь-якому гострому захворюванні і загостренні хронічного захворювання;
 • при онкологічних захворюваннях будь-якої локалізації;
 • при тяжкому цукровому діабеті;
 • при порушеннях функції серця, печінки і нирок;
 • при порушеннях цілісності шкіри або шкірних захворюваннях в місці передбачуваної операції.
 • Як проводиться ліпосакція на зовнішній поверхні стегон

  У так званій зоні «галіфе» у жінок часто скупчуються невеликі кількості жиру, які здатні значно зіпсувати контури фігури. При цьому зайвої ваги у жінки може не бути зовсім. Як правило, такі жінки вже перепробували всі види фізичних вправ, масажу і фізіотерапевтичних процедур для того, щоб прибрати жир з цієї області, і зрозуміли, що це неможливо.

  Ліпосакція зовнішній поверхні стегон може проводитися операційними і безопераційним методом. При операційної ліпосакції в амбулаторних умовах під місцевою анестезією жир видаляють за допомогою шприца.

  безопераційне ліпосакція може проводитися за допомогою ультразвукової, лазерної або радіохвильової апаратури. При цьому для повного видалення жиру з області «галіфе» потрібно не більше однієї-двох процедур. Під впливом ультразвуку, лазера або радіохвиль руйнуються жирові клітини, перетворюючись на жирову емульсію. Ця емульсія надходить у міжклітинний простір і виводиться через лімфатичну систему з організму. Відбувається це не миттєво, під час операції, а протягом декількох діб після неї, тому повний ефект буде видний приблизно через місяць.

  Як проводиться ліпосакція на внутрішній поверхні стегон

  Ліпосакція внутрішньої поверхні стегон має свої особливості. Як правило, необхідність в ній виникає у тому випадку, коли ніжна шкіра цій області розтягується і обвиває під скупченнями жиру. Одночасно втрачають тонус м’язи і тканини стегна як би нависають над коліном.

  На самому початку цього процесу, коли обвисання тканин ще не надто виражена, добре підійдуть методи безоперационной ліпосакції. За кілька сеансів (вони проводяться раз на два тижні) можна видалити зайвий жир в цій області. Крім того, під час безоперационной ліпосакції під дією ультразвуку, лазера або радіохвиль відбувається підтяжка шкіри — площа її зменшується за рахунок скорочення колагенових і еластинових волокон, розташованих в середньому шарі шкіри. Ефект від таких процедур тримається досить довго і дозволяє відсувати операційні методи ліпосакції і ліфінга на кілька років.

  Операційна ліпосакція внутрішньої поверхні стегон поводится в тому випадку, коли в цій області накопичилося багато жиру, обвисання тканин виражено, шкіра сильно розтягнута. У таких випадках проводять поетапні операції видалення жиру (ліпосакції) і підтяжки шкіри (ліфтингу). Іноді ці операції поєднують. Безпосередньо ліпосакція проводиться за допомогою вакуумної, ультразвукової або лазерної апаратури, яка відсмоктує жир з оперованої області. Після таких операцій залишаються зовсім невеликі рубці, які ховаються в природних складках шкіри.

  Якщо ліпосакція проводиться на всій поверхні стегон

  Відсмоктування жиру зі всієї поверхні стегон також може проводитися як операційними, так і безопраціоннимі способами. Але в будь-якому випадку це робиться не за один сеанс, а за кілька. При операційної ліпосакції це необхідно тому, що порушується лімфовідтік, що може призвести до появи тривало не проходить набряку тканин. Тому операційну ліпосацію роблять в кілька етапів.

  Такий же поетапності вимагає і безопераційна ліпосакція, але не тому, що при цьому щось порушується (під час сеансу безоперационной ліпосакції руйнуються тільки жирові клітини), а тому, що за один сеанс можна видалити не боле 500 г жиру.

  Ліпосакція стегон — це справжнє мистецтво, яке допомагає створювати красиві контури фігури.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.