Ліпосакція підборіддя: запаморочливий овал обличчя

Другий підборіддя іноді з’являється при абсолютно нормальній вазі. Це може бути спадковою особливістю будови обличчя і тоді вже в молодості при відсутності зайвого жиру в області підборіддя з’являється некрасива складка з жиром. Часто друге підборіддя з’являється в процесі старіння і обвисання м’яких тканин обличчя. У всіх цих випадках потрібна ліпосакція.

Якими методами може проводитися ліпосакція підборіддя

Так само, як і на інших частинах тіла, ліпосакція в області підборіддя може проводять безопераційний і операційними методами. Безопераційним методам віддається перевага в молодому віці, коли збережена пружність тканин. У цьому випадку шкіра після видалення жиру не обвисає, а підтягується під впливом ультразвуку, лазера або радіохвиль.

Операційна ліпосакція в області підборіддя найчастіше проводиться шприцом, так тут не може зібратися велика кількість жиру. Але можна проводити її і будь-яким іншим методом — за допомогою вакууму, ультразвуку, лазера або радіохвиль. У будь-якому випадку така операція більше допоможе при віковому формуванні другого підборіддя. Часто вона поєднується з одночасним проведенням ліфтингу (підтяжки шкіри) нижньої третини обличчя і шиї або кругової підтяжки обличчя і підтяжки шиї — все залежить від стану тканин пацієнта. У результаті такої операції підтягується овал обличчя, прибирається друге підборіддя, шкіра розгладжується і набуває більш молодий вид.

Ліпосакція підборіддя — показання та протипоказання

Ліпосакція підборіддя показана:

 • — при появі в цій області жиру на тлі нормального або злегка підвищеної ваги тіла;
 • — при вродженої особливості будови обличчя, коли друге підборіддя з’являється ще в молодості;
 • — при опущенні тканин обличчя в процесі старіння і обвисання підборіддя зі скупченням в цій області жиру.
 • Протипоказана ліпосакція підборіддя при загальному ожирінні (пацієнту рекомендується спочатку схуднути), будь-яких захворюваннях, що порушують загально стан пацієнта, при порушеннях цілісності шкіри або шкірних захворюваннях в місці передбачуваного впливу. Не можна робити такі операції також під час менструації і в період прийому оральних контрацептивів (з моменту припинення їх прийому повинно пройти не менше 15 днів).

  При безоперационной ліпосакції протипоказаннями є важкі захворювання печінки і нирок з порушенням їх функції, вагітність, порушення згортання крові, наявність в тілі пацієнта металевих конструкцій.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.