Ліпосакція ніг: ах, ці стрункі ніжки

Ліпосакція ніг — це досить часта операція, адже всім жінкам хочеться мати стрункі ніжки. Але перед такою операцією обов’язково поводится обстеження, оскільки причиною занадто об’ємних ніг може бути і не жир, а проблеми з порушенням відтоку крові з вен або лімфовідтоку. У таких випадках кров або лімфа застоюється в судинах, рідина випотеваєт через їх стінки і з’являються набряки, які легко прийняти за зайвий жир.

Ліпосакція ніг

Якщо ж встановлено, що в області ніг відклався саме жир, то його можна видалити за допомогою ліпосакції. Сьогодні ліпосакцію можна зробити різними способами, як за допомогою операції, так і без неї. На консультації пластичний хірург підкаже, яким способом ліпосакцію краще зробити вам.

Показання та протипоказання для ліпосакції ніг

Показанням для ліпосакції ніг є «галіфе» на зовнішній стороні стегон, велика кількість жирових відкладень на внутрішній поверхні стегон, яке викликає обвисання тканин у цій області, нависання жиру над колінами, масивні гомілки та щиколотки.

Протипоказана ліпосакція ніг при загальному ожирінні (в такому випадку починати треба з ендокринолога), варикозному розширенні вен у зоні операції та інших порушеннях кровообігу і лімфовідтоку, тяжких захворюваннях серцево-судинної системи, легень, печінки та нирок з порушенням їх функції, важкому цукровому діабеті, занадто в’ялою і розтягнутою шкірі в місці операції (в такому випадку потрібно її подальша підтяжка).

Як проводиться ліпосакція ніг

ліпосакції ніг можна проводити операційними і безопераційним способами. Якщо ліпосакція ніг робиться операційним способом, то буде потрібно знеболювання, зазвичай воно буває місцевим, так як жиру на ногах трохи. Після цього робляться невеликі розрізи або проколи на шкірі, через які за допомогою спеціальних канюль відсмоктується жир за допомогою вакууму або ультразвуку.

При вакуумній ліпосакції в підшкірну жирову клітковину вводиться фізіологічний розчин з адреналіном для розрідження жиру, потім у невеликі (близько 2 см) розрізи на шкірі лікар вставляє спеціальні трубочки (канюлі), через які відсмоктується жир. Цим методом можна відсмоктати досить великий обсяг жиру.

При ультразвукової ліпосакції на шкірі робляться не розрізи, а проколи, потім також вводиться фізіологічний розчин з адреналіном, на місце впливу обробляється ультразвуком (при цьому жирові клітини руйнуються) і жирова емульсія видаляється через канюлі. Ультразвукова ліпосакція добре підійде для внутрішньої поверхні стегна з рихлим жиром.

Якщо жиру зовсім небагато, то його іноді відсмоктують за допомогою щпріца. Для цього в оперованої області спочатку вводиться фізіологічний розчин, а потім відсмоктується жир. Цей метод часто застосовується в області «галіфе» і коліна.

Сьогодні ліпосакцію ніг частіше роблять безопераційним способами, які не вимагають знеболення. У цьому випадку на клітини жиру впливають за допомогою ультразвуку або радіохвиль, не порушуючи цілісності шкіри. Клітини руйнуються, жир у вигляді емульсії надходить у міжклітинний простір і виводиться природним способом через нирки та кишечник. При цьому вплив відбувається лише на жирові клітини, не зачіпаючи клітини інших тканин: сполучної тканини (колагенові волокна шкіри, зв’язки), хрящової і кісткової. Безопераційна ліпосакція частіше застосовується для корекції контурів ніг.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.