Ліпосакція колін: краса жіночих ніг

Контур ніг в області колін і в місцях їх переходу в стегна і гомілки має велике значення для жінок. Некрасиві товсті коліна з нависаючими складками жиру не дозволяють носити короткі сукні, показуватися на пляжі і взагалі знижують самооцінку жінки.

Як повинні виглядати ідеальні ноги жінки

Ідеальні ноги повинні мати міцні стегна, витончені гомілки, плавну лінію переходу від стегон до гомілок, тонкі щиколотки і помірно круглі коліна. При цьому коліна — це якраз те, що і створює образ ідеальної ноги. Якщо коліна будуть масивними, з нависаючими складками, то ноги навіть при нормальних стегнах і гомілках не будуть виглядати красиво. І навпаки, якщо у жінки красиві акуратні коліна, то інші недоліки будови її ніг робляться менш помітними.

Як можна зробити коліна красивими

Якщо коліна стали масивними через зайву вагу, то досягти поліпшення зовнішнього вигляду можна, скинувши вагу. Але скидання ваги не завжди приводить до потрібного результату, так як шкіра в області нижньої частини стегон і колін обвисає, тканини опускаються, тому коліна все одно не виглядають гарними. За допомогою фізичних вправ мети також не завжди вдається досягти — скупчення жиру над і під колінним суглобом з працею піддаються видаленню таким способом.

Метод ліпосакції завжди приводить до поліпшення зовнішнього вигляду ніг. Але в області ніг багато м’язової і кісткової тканини, а під коліном розташована маса кровоносних судин і нервів, у зв’язку з чим ця область вважається найбільш складною для корекції. Тим не менш, ліпосакція колін проводиться, але в тому випадку, звичайно, коли у пацієнта немає для неї протипоказань.

Протипоказаннями для проведення ліпосакції колін є ожиріння (потрібно спочатку схуднути), зниження імунітету і згортання здатності крові, варикозне розширення вен і тромбофлебіт, будь-яке захворювання, що порушує загальний стан хворого, вік до 18 років і вагітність.

Перед липосакцией обов’язково проводиться комплексне обстеження пацієнта з метою виявлення протипоказань для операції.

Техніка проведення ліпосакції колін

Ліпосакція в області колін може проводитися амбулаторно або в стаціонарі, під місцевою анестезією або під загальним наркозом — все залежить від обсягу передбачуваного оперативного втручання. Найчастіше вона проводиться найбільш щадним тумесцентним методом, так як в області колін знаходиться багато кровоносних судин і нервів. При тумесцентном методі в жирову клітковину в зоні впливу вводиться спеціальний розчин, який сприяє розбухання і часткового руйнування жирових клітин і звуження кровоносних судин.

Через півгодини після введення розчину хірург робить на шкірі невеликі розрізи не більше 4 см завдовжки. Робляться такі розрізи в природних складках шкіри для того, щоб згодом не було видно рубців. Потім в розрізи вставляються канюлі, через які за допомогою негативного тиску відсмоктується жир, який являє собою суміш жирових клітин і жирової емульсії. Після того, як операція закінчиться, хірург перевіряє рівномірність і товщину оброблених ділянок шляхом захоплення тканин в складку і їх легкого масажу. Якщо результат хірурга задовольняє, то на шкіру накладаються косметичні шви, залишаючи місце для гумових дренажів, за якими виділяється ранова рідина. На шви накладаються стерильні пов’язки.

Після операції

Тривалість відновного періоду після ліпосакції колін залежить від обсягу операції. Зазвичай невелика набряклість, болючість і гематоми тримаються близько місяця. Протягом перших двох тижнів після операції потрібно носити компресійну білизну. Шви знімаються через тиждень. Приступити до роботи можна буде вже через тиждень, але підвищені фізичні навантаження можна буде дозволити тільки через півтора місяці. До цього потрібно утримуватися не тільки від фізичних навантажень, але і від теплових і водних процедур (лазні, сауни, басейну і так далі), а також від загоряння під сонцем і солярію.

В результаті ліпосакції відбувається швидка корекція форми колін, видимих рубців при цьому не залишається. Ускладнень після такої операції майже ніколи не буває. Але при зниженні імунітету або при підвищеній кровоточивості операція може ускладнитися приєднанням інфекції або кровотечею.

Після проведення ліпосакції колін жир в цій області відкладатися не буде ніколи. Надалі цей факт необхідно враховувати, так як при різкій надбавці у вазі область колін може порушувати загальні пропорції тіла. Тому пацієнтів після ліпосакції попереджають про те, що набирати зайву вагу небезпечно і їм необхідно постійно дотримуватися принципів здорового харчування і дотримувати правильний руховий режим.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.