Липолиз — який з сучасних методів підходить вам?

Липолиз — це інноваційний ефективний нехірургіческіх метод видалення жирових відкладень на проблемних ділянках тіла, які погано піддаються дієті і іншими методиками корекції фігури. Це один із самих безпечних методів усунення подвійного підборіддя, жирових відкладень на талії, внутрішньої поверхні стегон і живота, на передпліччях, колінах і щиколотках. Ліполіз також дуже ефективний у боротьбі з целюлітом і широко застосовується для посилення і закріплення дії дієти і фізичних вправ.

Наукове обгрунтування ліполізу

З наукової точки зору, ліполіз являє собою процес розщеплення жирів на складові їх жирні кислоти під дією ліпази. Існує кілька видів ліполізу: голчастий, електродний, ін’єкційний і пр. Під час процедури голчастого ліполізу в клітини, що містять жир, вводять голки, на які посилається електричний імпульс змінної частоти, що підсилює дію ліполізу. При електродному липолизе на проблемні ділянки поміщають електроди, через які впливають на підшкірний жир електричними імпульсами. Ефективність електричного ліполізу заснована на тому, що під впливом змінної частоти імпульсів змінюється полярність клітинних мембран в тканинах, в результаті чого прискорюється процес розщеплення підшкірного жиру і його видалення.

У ході процедури ін’єкційного ліполізу в зону небажаних жирових відкладень вводять спеціальний склад фосфатидилхолін, активна речовина якого являє собою натуральне з’єднання (соєвий лецитин), отримане з бобів сої. Аналогічне за складом речовина виробляється самим організмом для різних внутрішніх процесів, зокрема для жирового обміну. Ця речовина також знижує рівень холестерину і стимулює обмінні процеси в організмі. Лецитин запобігає утворенню жирових відкладень в проблемних зонах і покращує здатність організму спалювати жир. Ін’єкційний ліполіз не можна вважати альтернативою здоровому харчуванню або фітнесу, але він допомагає позбавитися від жирових відкладень на проблемних ділянках, які погано піддаються традиційним методам усунення жиру.

Фосфатидилхолін більше шістнадцяти років успішно застосовується в усьому світі для контролю рівня холестерину, а останнім часом і для зменшення жирових відкладень на проблемних ділянках тіла. Вперше він був використаний в Італії і швидко набув популярності в Бразилії, США, Європі.

Ефективність ліполізу

Методика ін’єкційного ліполізу успішно застосовується без будь-яких ускладнень або побічних ефектів. За даними дослідження, проведеного й опублікованого в журналі естетичної хірургії в 2006 році, 88% з 17 376 пацієнтів з сімнадцяти країн залишилися задоволені результатами процедури.

Кому рекомендований ліполіз

Липолиз рекомендований всім, хто хоче позбутися жирових відкладень малого та середнього розміру на конкретних ділянках тіла, але не готовий до хірургічного видалення жиру (ліпосакції). Однак ін’єкційний ліполіз протипоказаний вагітним і годуючим жінкам, людям з алергією на сою, хворим, які перенесли інсульт і онкологічні захворювання, а також не рекомендований при порушеннях згортання крові і серцево-судинних захворюваннях.

Результати ліполізу

Результати процедури варіюються залежно від віку, типу шкіри, ваги і способу життя людини. У деяких випадках результат помітний негайно, але найчастіше зміни носять поступовий характер і проявляються протягом декількох тижнів або навіть місяців.

Так як ліполіз ефективно розчиняє жирові відкладення і допомагає організму запобігти їх освіту, результати процедури є перманентними (необоротними). Поліпшення кровотоку в оброблених ділянках і посилення лімфодренажа (відтоку лімфи) у поєднанні з усуненням фіброзної тканини дозволяє домогтися видимого поліпшення рельєфу шкіри і позбутися від характерної для целюліту «апельсинової кірки».

За умови ведення здорового рухливого способу і збалансованого харчування отриманий результат зберігається на довгий час.

Побічні ефекти і ускладнення ліполізу

Оскільки ліполіз — неінвазивна процедура, вона не вимагає реабілітації. Негайно після завершення процедури можна повернутися до роботи, але протягом восьми годин слід утриматися від гарячих водних процедур. Також протягом першого тижня після процедури рекомендується уникати надмірних фізичних навантажень і масажу. Ліполіз — безболісна процедура, але при ін’єкційному і голчастому липолизе можливий дискомфорт від введення голок і ін’єкції. Можливі незначний набряк тканин, почервоніння шкірних покривів і відчуття печіння на оброблених ділянках (протягом одного-чотирьох днів після процедури). Якщо у вас низький больовий поріг, рекомендується після процедури прийняти легке болезаспокійливий засіб.

Тривалість процедури і тривалість курсу лікування

Процедура ліполізу в середньому займає близько тридцяти хвилин. Здоровий активний спосіб життя і збільшене споживання води забезпечують появу видимих результатів уже після однієї-трьох процедур з інтервалом від двох до шести тижнів (в залежності від індивідуальної реакції).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.