Ліпофілінг — змінює риси обличчя

Незважаючи на те, що ми думаємо про пластичні операції та косметичних процедурах як про щось, що допоможе вирішити проблеми зовнішності, що з’являються з віком, вони також можуть допомогти нам скорегувати деякі недоліки зовнішності, з якими ми маємо справу все своє життя. Наприклад, ви народилися з дуже худим обличчям. Макіяж може допомогти додати вашому обличчю більш повний вигляд, але не зможе по-справжньому його скоригувати. Замість цього, люди, у яких є ця чи якась інша проблема із зовнішністю, вибирають пересадку жирових тканин (також відому як ліпофілинг), щоб поліпшити свій зовнішній вигляд.

Ліпофілінг може стати підходящою процедурою для людей з цілою низкою проблем. Ця процедура може допомогти поліпшити форму обличчя і щік, вона може допомогти зробити особа більш пропорційним, зробити очі менш запалими, і скоротити глибокі зморшки. Деякі пацієнти воліють процедуру пересадки жиру, тому що в ній не використовуються ніякі сторонні хімікати або матеріали. Замість цього береться матеріал з однієї частини вашого тіла і пересідає в іншу. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про можливість виникнення алергічної реакції.

Що таке ліпофілінг

Ліпофілінг, в основному, являє собою наступну процедуру: жир береться з однієї частини тіла, зазвичай, з стегон, і використовується для того, щоб зробити необхідні зміни на обличчі. Наприклад, жир може бути використаний для реконструкції скул. Якщо у вас є зморшки, жиром заповнюють ці складки, щоб шкіра знову виглядала гладкою. Результат залишається до трьох років. Деякі лікарі рекомендують проводити кілька сеансів цієї процедури (від трьох до п’яти), щоб скорегувати глибокі складки або інші значні недоліки.

Процедуру ліпофілінга, або пересадки жиру, зазвичай проводять прямо в кабінеті лікаря, або амбулаторно. Процедуру можна проводити без анестезії, особливо якщо ви турбуєтеся з приводу її вартості. Однак без якої-небудь заморозки витерпіти біль буває важко. Можна використовувати якийсь вид місцевої анестезії. Якщо ви не встановили якийсь інший тип знеболювання, іноді обмежуються знеболюючим кремом, який наносять на області, задіяні при проведенні процедури. На відміну від інших видів косметичних процедур, пересадка жиру не вимагає перебування на лікарняному листі або відмови від звичайної діяльності.

Хто є гарним кандидатом для проведення процедури ліпофілінга

Пацієнту, якому можна проводити процедуру ліпофілінга, повинно бути не менше вісімнадцяти років, хоча деякі лікарі можуть погодитися провести цю процедуру більш юним пацієнтам, особливо в випадки деформації особи. Для проведення процедури ліпофілінга потрібно, щоб пацієнт був здоровий. Поговоріть зі своїм лікарем про ті проблеми зі здоров’ям, які, можливо, у вас є. Якщо ви курите, потрібно відмовитися від цієї звички до проведення процедури. Куріння може збільшити ризик, пов’язаний з процедурою ліпофілінга.

Далі, ви повинні бути реалістичні у своїх очікуваннях від того, що може вам дати процедура пересадки жиру. Хоча вона може поліпшити ваш зовнішній вигляд, вона не може змінити зовнішність повністю.

Ви також можете бути хорошим кандидатом для цієї процедури, якщо вам потрібно більш серйозна допомога, ніж можуть надати інші процедури, наприклад, такі як Рестилайн. Пересадку жиру можна також поєднувати з іншими процедурами, наприклад, операціями на очному столітті (блефаропластика).

Як виконується процедура

Перед виконанням процедури пацієнт і лікар повинні обговорити, чого хоче пацієнт, і з якої частини тіла буде братися жир (донором жиру може також стати інша людина, якщо цього побажає пацієнт). Після заморозки відповідних ділянок тіла місцевим анестетиком, якщо він буде використовуватися, лікар проведе ліпосакцію, щоб взяти жир з вибраної ділянки тіла пацієнта.

Коли жир узятий, його пропускають через центрифугу, щоб жирові клітини відділилися від усього іншого, що було отримано разом з жиром. Після відділення жирових клітин їх маленькими голочками вводять в намічену область, наприклад, в область щік або зморшок.

Процедура пересадки жиру зазвичай триває не більше години.

Який час знадобиться, щоб повернутися до звичайного життя?

Кількість часу, який буде потрібно для одужання після процедури пересадки жиру, може бути різним. Деякі люди майже відразу ж можуть повернутися до роботи і звичайної діяльності, іншим може знадобитися пара днів. Зазвичай навколо місця ін’єкції утворюється невелика припухлість, яка тримається близько тижня, і залишається відчуття дискомфорту, яке можна прибрати за допомогою знеболюючого. Всі ці проблеми зазвичай зникають протягом семи днів.

Ризики

Пересадка жиру має певний ризик, хоча зазвичай це дуже безпечна процедура. Найпоширеніші наслідки цієї процедури — це біль і набряклість навколо місця ін’єкції. Ці наслідки мають тимчасовий характер і зазвичай зникають протягом одного-двох тижнів.

Інші, більш серйозні ризики — це ускладнення від місцевого знеболювання або закупорка судини, які можуть виникнути, якщо жир потрапив в кровоносну судину. Інфекції, зміна кольору обличчя або кровотеча також можливі, хоча зустрічаються рідко.

Хоча процедура ліпофілінга не обов’язково пов’язана з ризиком для здоров’я, пацієнт повинен розуміти, що ця процедура не дає гарантованого результату. У значного відсотка пацієнтів жир просто всмоктується назад в організм, і в цьому випадку бажаного ефекту не відбувається. Способу, що дозволяв би визначити до проведення процедури, чи буде вона вдалою, не існує.

Чи сподобаються пацієнту результати?

Якщо процедура «спрацює», результати, швидше за все, будуть помітні відразу, хоча найкращим чином вони будуть видні, коли спаде набряклість. Більшість людей, у яких процедура пересадки жиру проходить успішно, бувають дуже задоволені результатами, їх упевненість у собі і самооцінка підвищуються, і виглядають вони молодше.

Додаткова інформація

Інформація, викладена вище, призначена для того, щоб дати основне поняття про процедуру ліполіфтінга, до того, як пацієнт прийде на консультацію, і відповісти на основні питання, які виникають щодо цього типу косметичних операцій. Остаточне рішення потрібно приймати тільки після індивідуальної зустрічі з хірургом. Консультація з лікарем не зобов’язує пацієнта проходити процедуру ліполіфтінга.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.