Лімфоміозот — гомеопатичний препарат, визнаний медициною

загрузка...

Сьогодні медицина визнала, нарешті, що існують ефективні гомеопатичні засоби, які можуть швидко знизити високу температуру, боротися з вірусами, в тому числі з тими, які викликають хронічні, важко піддаються лікуванню захворювання (гепатити В і С, герпес), лікувати алергічні захворювання і багато іншого.

Механізм дії Лімфоміозот

Лімфоміозот — гомеопатичний препарат, що випускається надійної німецької фармацевтичною фірмою Біологіше Хайльміттель Хеель, що спеціалізується на випуску гомеопатичних засобів. Як і всі гомеопатичні засоби, Лімфоміозот виготовлений за принципом «подібне виліковується подібним», відповідно до якого застосовуються малі дози речовин, що викликають у великих дозах у здорових людей явища, подібні з ознаками хвороби, що підлягає лікуванню. Він пройшов випробування на здорових людях для виявлення спричинених ним хворобливих симптомів — це також один із принципів гомеопатії. Малі дози лікарської речовини, що містяться в Лімфоміозот, підсилюють біологічні процеси в організмі, змушуючи його пручатися хвороби.

Лімфоміозот виводить з організму токсини, продукти обміну речовин і розпаду тканин (дезінтоксикаційну дію), що виникають при запальних, алергічних реакціях (протиалергічну дію) і пухлинах, а також зайву рідину (лімфодренажной і протиексудативну дію). Застосовується при розростанні тканини лімфатичних органів (лімфовузлів, мигдалин і т.д.), освіті набряків (наприклад, при серцевих і ниркових захворюваннях, а також при застої лімфи в лімфатичній системі), алергічних захворюваннях, що викликають набряк і подразнення шкіри (нейродерміті, екземі і т.д.).

Лімфоміозот випускається у вигляді таблеток, крапель, і розчинів для ін’єкцій, до складу яких входить 17 різних компонентів.

Показання для прийому Лімфоміозот

Лімфоміозот застосовується:

 • при гіпертрофії (розростанні тканини) лімфатичних органів, наприклад, при хронічному гіпертрофічному тонзиліті (гіпертрофії піднебінних мигдалин) гіпертрофічному фарингіті (розростання ділянок лімфоїдної тканини в стінках глотки) і т.д., — розростання лімфоїдної тканини збільшують схильність лімфатичного органу до інфекцій ;
 • при набряках різного походження: сердечних (виникають при серцево-судинній недостатності), ниркових (виникають при запальних, інфекційно-алергічних і обмінних захворюваннях нирок), лімфатичних (виникають в результаті порушення відтоку лімфатичної рідини після операцій, травм або на тлі різних захворювань), набряку тканин на тлі цукрового діабету (набряк тканин, що оточують периферичні нерви, що викликає порушення їх функції);
 • при різних шкірних захворюваннях, що виникають на тлі алергічних захворювань та хронічних захворювань внутрішніх органів;
 • при різних інтоксикаціях, що виникають при хронічних захворюваннях (наприклад, при туберкульозі або хронічному тонзиліті);
 • при імунодефіцитних станах;
 • при доброякісних і злоякісних новоутвореннях, що викликають різні порушення в роботі органів і тканин.
 • Протипоказання для прийому Лімфоміозот

  Лімфоміозот не варто приймати при індивідуальній непереносимості компонентів препарату, підвищеній функції щитовидної залози (гіпертиреозі — деякі його компоненти стимулюють роботу щитовидної залози), вагітності, годуванні грудьми дитини, а також у дитячому віці. З обережністю лимфомиозот застосовують при будь-яких захворюваннях щитовидної залози.

  З побічних ефектів зустрічаються лише алергічні реакції, але при застосуванні Лімфоміозот можливо тимчасове загострення захворювання (препарат містить саме ті компоненти, які це захворювання викликають), це не є причиною для його скасування, не необхідно звернутися до лікаря для уточнення свого стану. При відсутності терапевтичного ефекту і появі побічних явищ слід також звернутися до лікаря.

  Як застосовують лимфомиозот

  Лімфоміозот рекомендується застосовувати за призначенням лікаря-гомеопата три рази в день (в таблетках або в краплях) або від одного до трьох разів на тиждень у вигляді підшкірних або внутрішньом’язових ін’єкцій (при гострих захворюваннях — щодня) протягом тривалого часу, іноді до декількох місяців.

  Для посилення ефекту при окремих захворюваннях рекомендується поєднання декількох гомеопатичних засобів. Так, при ниркових набряках разом з Лімфоміозот рекомендується приймати альбумохель і Берберис-гомаккорд, при передракових і ракових захворюваннях — Хепель, псорінохель, Галіум-Хель, траумель С, Енгістол Н.

  Лімфоміозот (як і всі гомеопатичні засоби) повинен призначатися тільки лікарем (краще, якщо це буде гомеопат), тільки тоді препарат буде призначений правильно і надасть максимальний лікувальний ефект.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.