Лікування облисіння народними засобами: за допомогою до природи

загрузка...

Розтирання шкіри голови стимулює волосяні фолікули і сприяє росту волосся. Хоча це домашнє засіб від випадіння волосся здається цілком логічним, воно не підтримується науковими дослідженнями. Проблема в тому, що кожен волосся на голові проходить певний цикл росту. Кожна волосина або зростає або відпочиває, в співвідношенні 90 до 10. Стимулювання волосяних фолікулів не змусить знаходиться у фазі відпочинку волосяний фолікул повернутися до своєї фазі росту. Так як те волосся, що ростуть, не є частиною проблеми випадіння волосся, масаж шкіри голови їм також не допоможе. Він покращує самопочуття, саме тому можна масажувати шкіру голови. Це розслабляє.

Думки і легенди

Гінкго білоба, імбир і кайенский перець — всі вони покращують циркуляцію крові в організмі. Стійка на голові також сприяє приливу крові до шкіри голови. Приплив крові до шкіри голови не змінить кількість волосяних фолікулів, які виробляють нові волосся в будь-який момент часу. Це також не відродить пошкоджені волосяні фолікули, які більше не в змозі виробляти нове волосся.

Чи може збільшення циркуляції крові допомогти вам виростити волосся, якщо ваш організм генетично запрограмований на чоловіче або жіноче облисіння або у вас є захворювання, яке є причиною випадання волосся? Навряд чи; це не доведено, і невдало для більшості жертв випадіння волосся. Будь-хто, хто випробував ріст волосся за допомогою цього народного засобу, ймовірно, за випадковим збігом, почав їх використовувати в той час, коли деякі волосяні фолікули відновили свій нормальний ріст після фази спокою. Тому й почався ріст нового волосся.

Існує думка, що якщо наносити суміш яблучного оцту і шавлії на шкіру голови, то волосся виросте знову протягом декількох місяців. Яблучний оцет має сприятливу дію на волосся. Він допомагає очистити волосся від засобів по догляду за ними. Шавлія також може надавати подібну дію. Після видалення накопичених кондиціонерів, мусів та інших засобів по догляду за волоссям об’єм волосся може збільшитися. Хоча кількість волосся на голові, швидше за все, не збільшиться, але ділянки з поріділими волоссям або лисини не будуть настільки помітними. На жаль, багато людей сприймають це як ознаку того, що зростання їхньої волосся відновився.

Подивимося правді в очі, людські істоти є єдиним видом на планеті, які використовують екстраординарні і навіть небезпечні засоби для випадіння волосся. Інші представники тваринного царства просто живуть з цим. Люди втрачають волосся з незапам’ятних часів. На жаль, людські істоти спробували майже все на світі для відновлення нормального росту волосся. Незважаючи на те, що ці кошти в основному марні, вони живуть в народі поряд з легендами. При цьому майже жодне з широко використовуваних народних засобів не має жодних наукових доказів на свою підтримку. Більш того, якщо хоч якесь з них працює, чому так багато людей досі залишаються лисими?

За легендою, страждаючим обласному потрібно всього лише натерти шкіру голови яєчним жовтком і залишити його на уражених ділянках на годину. Вимити волосся, щоб видалити жовток. Промити, повторити ще і ще раз. Яйця дуже доступні і відносно дешеві. Вони, звичайно ж, дешевше, ніж операції з пересадки волосся. Так чому ж мільйони лисих людей у всьому світі не змогли відновити їх нормальний ріст волосся за допомогою цього домашнього кошти?

З іншого боку, люди, які використовують касторову олію як домашнє засіб від випадіння волосся, повинні не тільки втерти олію в шкіру голови і коріння волосся, вони повинні також обернути голову газетою і залишити і масло, і газету на голові на всю ніч . Народна мудрість говорить, що це лікування необхідно повторити протягом, принаймні, семи ночей, щоб побачити результати. Цілком імовірно, що навіть після миття волосся щоранку, накопичення друкарської фарби на волоссі буде досить, щоб дати багатьом страждальцям якщо не більше волосся, то хоча б надію.

Іранська хна — це фарба, виготовлена з рослини, що виростає в деяких частинах Азії й Африки. Щоб використовувати його як домашній засіб від випадіння волосся, його потрібно нанести на уражені ділянки шкіри голови і залишити на голові приблизно на годину. Вимити, сполоснути, повторювати не менше десяти днів. Якщо хна і не поверне волосся, принаймні, вона додасть волоссю новий колір — рудий. Це обов’язково зробить стоншення волосся менш помітним.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.