Лікування молочниці у чоловіків в домашніх умовах — нехитрі правила і рекомендації

загрузка...

Молочниця відноситься до тієї групи захворювань, які не потребують лікування в спеціалізованих відділеннях в умовах стаціонару. Лікування молочниці у чоловіків в домашніх умовах можна провести досить ефективно за умови виконання всіх лікарських рекомендацій. Не можна порівнювати лікування вдома з самолікуванням, що є причиною розвитку серйозних наслідків для стану здоров’я.

Як правильно лікувати молочницю будинку

Так як збудником молочниці є грибкова флора, то обов’язковим компонентом лікування повинна стати протигрибкова терапія. Вона може бути призначена у вигляді коштів загального та місцевого дії. Місцеве лікування включає в себе проведення обробок зовні статевих органів чоловіка спеціальними медикаментозними засобами. Всі ці обробки чоловік може робити в домашніх умовах, де для цього є всі необхідні умови. Для обробок застосовують антімікотіческіе засоби, що випускаються у вигляді кремів, гелів і мазей, наприклад, крем клотримазол, мазь деклосід, гель кандид. Наносяться дані кошти на шкіру та слизові статевих органів тонким шаром до трьох разів протягом дня. Проводити обробки слід протягом десяти-дванадцяти днів. Протягом усього періоду лікування потрібно утримуватися від статевого життя, в іншому випадку ефективність усіх заходів буде зведена до мінімуму і не зробить потрібного позитивного результату.

Крім того, що чоловік удома буде отримувати при молочниці місцеве лікування, він повинен буде приймати таблетки системного протигрибкової дії. До таких препаратів належать наступні:

 • препарат флуконазол, прийом якого може бути призначений в декількох варіантах. Якщо доза становить 50 мг, слід приймати таблетки один раз на день протягом тижня. Препарат в дозі 150 мг можна випити одноразово, після чого повторити прийом через сім днів. Дана схема добре себе зарекомендувала при лікуванні гострої молочниці;
 • ітраконазол приймається три дні або протягом одного дня двічі в день по 200 мг.
 • Схема призначаються препаратів при молочниці у чоловіків призначається з урахуванням клінічного перебігу захворювання в кожному конкретному випадку, при цьому існують стандарти протигрибкову терапію, дотримання яких необхідно для отримання результату від лікування.

  Гігієнічні заходи при лікуванні молочниці у чоловіків

  Проведення будь-яких лікувальних заходів в домашніх умовах не матиме позитивних результатів без виконання певних гігієнічних вимог. В першу чергу мова йде про чистоту рук. Не слід забувати мити руки до і після відвідин туалетної кімнати. У переважній більшості випадків пацієнти ігнорують дотримання такої елементарної рекомендації, забуваючи, що велике значення у виникненні захворювання надається чистоті рук.

  Необхідно щодня міняти нижню білизну і постаратися носити білизну з натуральних тканин. Це є суттєвим моментом для нормального процесу повітрообміну. Синтетичні тканини не здатні пропускати повітря і створюють ефект підвищеної вологості («парниковий ефект»), що стимулюватиме розвиток грибів. У таких умовах позбавитися від збудника досить складно, тому процес лікування може стати тривалим і малоефективним.

  Що стосується гігієнічних водних процедур, то при їх проведенні категорично не можна використовувати звичайне туалетне або господарське мило. Необхідно придбати спеціальні розроблені для інтимної гігієни чоловіків засоби, застосування яких не впливатиме на стан мікрофлори.

  Марина Соловйова

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.