Лікування ІНДІНОЛ — тільки під контролем лікаря

загрузка...

Індінол — це фітопрепарат для профілактики естроген-залежних захворювань жіночої статевої сфери. Лікування ІНДІНОЛ може проводитися тільки у складі комплексної терапії і за призначенням лікаря. Профілактику також краще проводити після попереднього обстеження.

Лікування ІНДІНОЛ мастопатії і раку молочної залози

Мастопатія — це гормональне захворювання, яке розвивається на тлі занадто великої кількості жіночих статевих гормонів естрогенів. Під впливом цих гормонів в молочних залозах розвивається багато додаткових молочних проток, які потім частково закупорюються, утворюючи на кінцях дрібні кісти. Така мастопатія рівномірно вражає обидві молочні залози і називається дифузною. Якщо ж в молочній залозі утворюється один або кілька досить великих вузлів, то мастопатія називається вузловою. Матопатія (особливо вузлова) може трансформуватися в рак молочної залози, тому жінки з матопатіей повинні спостерігатися мамологом.

Індінол — це рослинний препарат, біологічно активна добавка до їжі, яку отримують із капусти брокколі (рослини із сімейства хрестоцвітних). Індінол пригнічує синтез естрогенів, відповідальних за малигнизацию — перетворення доброякісного процесу в злоякісний. Крім того, Індінол нормалізує метаболізм (обмін) естрогенів в цілому і сприяє їх швидкому розкладанню на продукти обміну і виведенню з організму. Він також регулює процеси клітинного поділу і перешкоджає розвитку пухлин.

Для профілактики мастопатії Індінол призначають по 400мг (дві капсули) двічі на день протягом трьох місяців. Для лікування мастопатій і раку молочної залози його призначають у тій же дозі на строк не менше півроку і обов’язково у складі комплексного лікування. Іноді Індінол у вигляді монотерапії (тобто у вигляді єдиного препарату) призначають для лікування дифузної мастопатії, але проходити таке лікування має тільки під наглядом лікаря.

Лікування доброякісних і злоякісних пухлин матки

Одним з найчастіших захворювань жінок є міома матки. Вона розвивається в м’язовому шарі стінки матки на фоні гормональних порушень при надлишку естрогенів. У деяких випадках міома може трансформуватися в саркому матки.

Крім того, з епітеліальної тканини, що вистилає внутрішню поверхню матки, може розвиватися рак тіла матки. В області шийки матки частим захворюванням є ерозія, яка також може переходити в рак.

Всі ці захворювання є гормональними і розвиваються на тлі великої кількості естрогену в крові, тому для їх лікування і профілактики призначають лікарські препарати, що пригнічують синтез естрогенів. Одним з таких препаратів, який застосовується в комплексному лікуванні гормонозалежних пухлин тіла і шийки матки, є Індінол.

Індінол регулює обмін естрогенів, у тому числі їх своєчасне виведення з організму і пригнічує синтез тих естрогенів, які сприяють переходу доброякісних пухлин у злоякісні. Він також пригнічує неконтрольовану проліферацію клітин (швидке поділ з формуванням пухлини) епітелію матки, попереджаючи тим самим розвиток пухлини або її швидке зростання.

При міомі матки Індінол зазвичай призначають разом з іншою біологічно активною добавкою до їжі — епігаллатом, яка також володіє протипухлинними властивостями. Епігаллат попереджає розростання в пухлині живлять її кровоносних судин, що дуже важливо, тому що саме від харчування залежить, наскільки швидко росте пухлина.

При міомі матки Індінол і епігаллат призначаються по дві капсули (400 мг ІНДІНОЛ і 1000 мг епігаллата) двічі на день у день протягом півроку. Для попередження рецидивів захворювання після проведеного комплексного лікування обидва препарати призначають у тій же дозі на три місяці.

Лікування ІНДІНОЛ ендометріозу

Ендометріоз — це гормональне захворювання, яке розвивається при надлишку в крові естрогенів. При цьому відбувається розростання епітеліальної тканини (тобто ділянок слизової оболонки) в м’язовій тканині матки або в інших органах. Захворювання супроводжується болями і матковими кровотечами. Для лікування ендометріозу застосовується Індінол разом з епігаллатом за тією ж схемою, як і при міомі матки.

Лікування захворювань, викликаних вірусом папіломи людини

Вірус папіломи людини (ВПЛ) викликає такі захворювання, як папіломи на шкірі і загострені кондиломи на слизових оболонках. Ці захворювання вважаються передраковими і підлягають обов’язковому лікуванню.

Індінол проявляє активність по відношенню до ВПЛ, придушуючи його життєдіяльність. Його призначають разом з імуномодулюючими або противірусними засобами застосовують по дві капсули (400 мг) двічі на день протягом півроку.

Індінол — це не ліки, а БАД, але він робить вплив на гормональний фон жінки, тому повинен застосовуватися за призначенням лікаря.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.