Лікування циститу гомеопатією: коли ситуація під контролем

загрузка...

Гомеопатичні засоби часто дуже корисні в лікуванні циститу та інших інфекцій сечовивідних шляхів, полегшуючи неприємні симптоми і прискорюючи процес одужання. Лікування циститу гомеопатією не рекомендується тільки в тому випадку, коли інфекція сечовивідних пучей супроводжується дуже інтенсивними симптомами — підвищенням температури тіла, болем у ділянці нирок. У цьому випадку цистит необхідно лікувати тільки відповідно до інструкцій лікаря.

Борець отруйний (Aconitum apellus)

Це гомеопатичний засіб часто застосовується, коли цистит супроводжується відчуттям печіння або спазматической болем перед сечовипусканням і після спорожнення сечового міхура. Крім того, борець допомагає при затримках сечі.

Апіс (Apis mellifica)

Це засіб показано для лікування циститу гомеопатією в тому випадку, коли цистит супроводжується постійними позивами до сечовипускання з невеликою кількістю сечі, при сечовипусканні спостерігаються відчуття печіння або ріжучий біль, вплив тепла і дотики посилюють симптоми, а холодні компреси, навпаки, полегшують неприємні відчуття.

Белладонна

Одне з найстаріших гомеопатичних засобів, беладона застосовується для лікування циститу в тих випадках, коли позиви до сечовипускання часті та інтенсивні, з невеликою кількістю сечі яскравого кольору, а сечовий міхур стає дуже чутливим. В області сечового міхура можуть спостерігатися болі спазматичного характеру. Крім того, беладона допомагає в легких випадках гематурії — за наявності невеликої кількості крові в сечі.

Барбарис звичайний (Berberis vulgaris)

Показаний при циститі, сопровождающемся нападами ріжучого болю або відчуттям печіння в уретрі, відчуттям наповненості сечового міхура навіть після сечовипускання. Симптоми циститу посилюються після ходьби.

Шпанская муха (Cantharis)

Призначається при сильних позивах до сечовипускання, що супроводжуються ріжучої болем перед спорожненням сечового міхура, під час і після сечовипускання з невеликою кількістю сечі. Шпанская муха допомагає в тих випадках, коли навіть після сечовипускання залишається відчуття наповненості сечового міхура і зберігаються позиви до сечовипускання.

Бура (Borax)

Це гомеопатичний засіб допомагає при циститі, зухвалому пекучу, різкий біль в отворі сечівника і ниючий біль у сечовому міхурі, постійні позиви до сечовипускання.

зимолюбки зонтична (Chimaphila umbellata)

Призначається в тих випадках, коли при постійних, інтенсивних позивах до сечовипускання спостерігається утруднене сечовипускання з відчуттям жару в процесі спорожнення сечового міхура.

Клематис (Clematis)

Це гомеопатичний засіб допомагає при лікуванні циститу, що супроводжується частими позивами до сечовипускання з дуже невеликою кількістю сечі, а також у тих випадках, коли цистит викликає відчуття закупорку сечовивідного каналу і відчуття поколювання або печіння, сохраняющееся надовго навіть після сечовипускання.

Хвощ польовий (Equisetum)

Якщо цистит супроводжується тупим, неприємною болем і відчуттям наповненості сечового міхура навіть після сечовипускання, для лікування циститу гомеопатією призначається хвощ польовий. Це гомеопатичний засіб допомагає в тих випадках, коли відчуття дискомфорту і позиви до сечовипускання стають більш інтенсивними після спорожнення сечового міхура і з поступовим наповненням сечового міхура послаблюються.

Ліпокодій, плавун (Lycopodium)

Цей гомеопатичний препарат особливо корисний у тих випадках, коли цистит викликає часті позиви до сечовипускання ночами, супроводжуються великою кількістю сечі, і біль у спині перед спорожненням сечового міхура. Якщо спостерігається підвищення температури тіла, сеча набуває червонуватого відтінку, в області нирок відчувається біль або дискомфорт, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Чілібуха блювотна (Nux vomica)

Роздратований сечовий міхур, постійні позиви до сечовипускання з невеликою кількістю сечі, пекучий або спазматичний біль в області сечового міхура, відчуття свербежу в уретрі при сечовипусканні — основні показання до призначення цього гомеопатичного засобу. Симптоми циститу полегшують гарячі ванни або інші види теплового впливу (наприклад, гарячі компреси або грілка).

Сарсапаріль (Sarsaparilla)

Це гомеопатичний засіб корисно при циститі, лікування якого не сприяють інші препарати. Сарсапаріль допомагає в тих випадках, коли цистит супроводиться частими позивами до сечовипускання і пекучим болем відразу ж після спорожнення сечового міхура, утрудненням сечовипускання, наявністю осаду в сечі.

Сепія (Sepia)

Цей препарат корисний у тих випадках, коли цистит супроводиться частими, різкими позивами до сечовипускання, відчуттям неможливості стримати сечовипускання, мимовільним сечовипусканням з невеликою кількістю сечі.

Стафізагрія (Staphysagria)

Це гомеопатичний засіб часто призначається для лікування циститу, симптоми якого загострюються у жінок після статевого акту. Після сечовипускання може виникати відчуття тиску в сечовому міхурі, наповненості сечового міхура, постійне відчуття печіння. Стафізагрія корисна і в тих випадках, коли цистит розвивається після хвороби з тривалим перебуванням в ліжку або після застосування катетерів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.