Лікування акне у вагітних — ризик існує завжди

Вагітність — найважливіший час у житті жінки . Особливо, якщо вагітність перша. У цей період жінці часто важко зберегти душевну рівновагу й витримку, підвищується чутливість, дратівливість. Багато жінок у період вагітності переживають безпричинні напади тривоги, паніки та занепокоєння. В цей час жінка особливо потребує підтримки і розумінні близьких.

Одне з найбільш неприємних проявів вагітності — нудота і болючість. Вагітна жінка майже завжди одержима занепокоєнням, часто без видимого приводу. По-перше, її лякає власний стан, а по-друге, турбує розвиток малюка (друге турбує набагато більше).

Акне у вагітних

Іноді вагітність стимулює появу вугрового висипу (акне) або посилює її. Внаслідок підвищення рівня гормонів андрогенів сальні залози шкіри збільшуються і виробляють більше шкірного сала, відповідального за появу вугрів.

Змішуючись з омертвілими клітинами на поверхні шкіри і волосяних фолікулів, надлишок шкірного сала закупорює пори, створюючи сприятливе середовище для розмноження бактерій.

Тому в період вагітності особливо важливо підібрати відповідні засоби для зволоження й очищення шкіри, що враховують її нові особливості.

Більш докладно дізнатися про акне і способах його лікування можна дізнатися зі спеціалізованої літератури. Читання історій успішного лікування вугрового висипу додасть жінки сили для боротьби з власною проблемою. Головне — не зневірятися і не перетворювати цей невеликий недолік (можливо, навіть непомічений оточуючими) в глобальну катастрофу. Не втрачайте оптимізму і пам’ятайте, що вас чекає найпрекрасніший день в житті — поява на світ малюка.

Косметичне лікування акне

Перш ніж вибирати косметичні засоби (креми, лосьйони та тоніки) для лікування вугрового висипу, бажано проконсультуватися у гінеколога. Деякі косметичні засоби містять перекис бензоїлу, інгредієнт, абсолютно нешкідливий для вагітних жінок. Однак є й такі засоби, якими краще не користуватися в період вагітності, наприклад, косметикою, що містить саліцилову кислоту.

За даними численних досліджень і думку провідних дерматологів, використання косметичних засобів для лікування вугрового висипу в період вагітності абсолютно безпечно. Користуватися ними, чи ні — вибирати жінці.

Тим не менш, жоден косметичний засіб не можна вважати абсолютно нешкідливим, тому певний ризик все ж існує. Дерматологи рекомендують обмежитися миттям ураженого акне ділянки шкіри делікатним милом (двічі на день) і на час утриматися від використання декоративної косметики. Пам’ятайте, що це тимчасовий стан, який зникне через кілька тижнів після народження дитини.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.