Лікувальні властивості імбиру: з індійської практики

Вже давно відомо, що такий продукт як імбир дуже корисний. Він має протиракові властивості, а його лікувальний вплив визнають як сучасні, так і найдавніші медичні системи. Чому ж бажано вживати більше імбиру?

Імбир в якості лікарського засобу в Індії

Напій, який в Індії п’ють щодня і який називається «імбирний чай з лимоном і медом», насправді не чай, а гарячий напій, який вживають в якості чаю. У нього дивовижний смак і багато хто розглядає його як ліки.

Щоб приготувати цей надзвичайно смачний напій, потрібно закип’ятити воду, нарізати тонкими кружечками корінь імбиру завдовжки 5-7 сантиметрів, попередньо очищений від шкірки, покласти в чай шматочки імбиру, повну чайну ложку меду і витиснути туди побільше лимонного соку. Добре розмішайте і насолоджуйтеся напоєм. Він надає розслабляючу дію.

Стародавня індійська медицина та імбир

Згідно з однією з найдавніших медичних практик в Індії, відомої під назвою «аюрведа», імбир є одним з найкращих продуктів харчування, особливо для тих, хто хворий застудою.

Аюрведична медицина спрямована на збалансування всіх видів внутрішньої енергії тіла шляхом концентрації на відчуттях тепла і холоду усередині нас. Наприклад, якщо людина простигає, всередині нього тече холодна енергія, яка проявляє себе через нежить та інше. Продукти харчування розділені за категоріями: «гаряче», «холодне» і так далі. А імбирний чай з лимоном і медом відповідає всім вимогам корисного для здоров’я напою.

Корисні властивості лимона і меду

Лимон і мед самі по собі — чудова здорова їжа. Тисячі років тому в Стародавньому Римі мед використовували в якості антибіотика. Особливий вид меду «Манука» родом з Нової Зеландії відомий як найсильніший у світі з усіх видів меду антибіотик. Якщо його прикладати до рани, він здатний зцілювати багато шкірні та тілесні інфекції. Хоча, звичайно, лікування поверхневих ран даним методом не скасовує необхідності відвідування лікаря.

Імбир і транспортна хвороба

Дослідження показали, що імбир є ефективним засобом для боротьби з нудотою, причому не тільки з тією, яка виникає при закачуванні під час подорожей, але і з більшістю форм розладів шлунку.

Імбир — це відмінний засіб для заспокоєння і лікування шлунку. Беручи до уваги весь той шкоду, які ми наносимо нашим шлункам, постійно вживаючи каву і продукти, піддані обробці, а також відчуваючи стрес, трохи імбиру — це саме те, що нам потрібно.

Інші корисні властивості імбиру

Вчені довели, що імбир очищає і розріджує кров, що, в свою чергу, позитивно позначається на роботі серця і практично всіх інших органів тіла.

Китайська медицина також говорить про те, що коли шлунок здоровий, потоки внутрішньої енергії також збалансовані і вільно течуть усередині нас. І це впливає на все, що ми робимо.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.