Лікопін: природний інгредієнт для молодості шкіри

загрузка...

Лікопін — незамінний помічник у захисті шкіри і збереженні її молодості надовго . Виявити цю речовину можна буквально всюди — лікопін міститься і в їжі, і в харчових добавках, і в медичних препаратах. Будучи одним з найбільш ефективних антиоксидантів, лікопін дозволить надовго зберегти свіжу, здорову шкіру.

Що таке лікопін?

каротиноїди, лікопін входить в ту ж групу сполук, що і бета-каротин. Лікопін — пігмент, що міститься в червоних фруктах і овочах типу помідорів та дині. Фактично лікопін являє собою потужний антиоксидант з безліччю корисних властивостей. Лікопін не тільки стимулює роботу мозку і зміцнює імунну систему, але і володіє безліччю переваг для шкіри:

 • Захищає шкіру. Будучи антиоксидантом, лікопін захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища і ультрафіолету, що викликає передчасне старіння шкіри. Лікопін зменшує рівень пошкодження клітин і почервоніння шкіри, що викликається забрудненням та ультрафіолетом.
 • Покращує текстуру шкіри. Захищаючи шкіру від ультрафіолету, лікопін одночасно покращує з’єднання між клітинами і процеси внутрішньоклітинного обміну речовин, стимулюючи ріст і відновлення клітин. У результаті шкіра стає більш пружною, а поліпшення текстури шкіри помітно неозброєним оком.
 • Зберігає молодість шкіри. Лікопен володіє силою поліпшити функції клітин, необхідні для підтримки молодості шкіри. Лікопін зміцнює шкіру, стимулюючи її здатність виробляти колаген, і блокує вплив вільних радикалів, що приводить до раннього старіння шкіри.
 • Як скористатися перевагами лікопіну

  Існує два основних способи скористатися перевагами лікопіну:

 • Дієта. Вживання в їжу продуктів, що містять лікопін — найлегший спосіб скористатися перевагами цього інгредієнта. Багате джерело лікопіну — помідори, проте в сирих помідорах лікопін міститься в з’єднанні з неперетравлювані волокнами, тому дієтологи радять вживати в їжу перероблені помідори — наприклад, у вигляді томатної пасти або соусу.
 • Ще один легкий спосіб включити лікопін в щоденний раціон — приймати харчові добавки з лікопіном, наприклад, Pevonia Pevovitale Vitamins YouthRenew, яка включає корисну суміш вітамінів та інгредієнтів, що забезпечують здоров’я і шкірі, і імунній системі.

 • Продукти по догляду за шкірою. Замість того, щоб включати продукти з лікопіном в щоденний раціон, можна наносити його прямо на шкіру — в цьому випадку інгредієнт куди швидше потрапляє в клітини.
 • Анти-вікова маска для шкіри. Euoko Y-00 Instant Precision Cellular Masque — революційна формула, що включає найпотужніші антиоксиданти — лікопін, екстракт граната, масло бурить. Завдяки ефективному комплексу антиоксидантів маска для дорослої шкіри зменшує кількість зморшок і ліній, відновлюючи здоров’я і красу шкіри.

  Скраб для шкіри. L’Occitane Honey and Lemon Sweet Sugar Scrub включає чистий мед, лимонну цедру і лікопін, ніжно очищаючи шкіру від відмерлих клітин і насичуючи її корисними інгредієнтами.

  Зволожуючий лосьйон. Захистити шкіру від щоденного впливу шкідливих факторів — ультрафіолету і забруднень — допоможе зволожуючий лосьйон Euoko P-40 Watermelon Defense. Формула лосьйону містить ефективні інгредієнти — гіалуронову кислоту і лікопін, дозволяючи відновити природну красу і здоров’я шкіри і захистити її від передчасного старіння.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.