Ліки від глистів: обережно, вони токсичні!

загрузка...

Існує більше ста різновидів паразитичних хробаків (гельмінтів ), якими може заразитися людина. Деякі види гельмінтів помітні неозброєним оком, інші ж можна помітити тільки під мікроскопом. Існує чотири основних препарату, що використовуються для лікування кишкових паразитів: альбендазол, пірантел, мебендазол і ніклозамід, антигельмінтні препарати, що застосовуються для лікування всіх видів глистів.

Альбендазол

Альбендазол запобігає розвиток і розмноження глистів, які потрапили в організм людини, одночасно знищуючи дорослих особин. Після курсу лікування рекомендований періодичний прийом препарату для профілактики глистів. Альбендазол можна приймати вагітним жінкам в ході першого триместру вагітності. Крім того, альбендазол протипоказаний людям з хронічними захворюваннями — наприклад, клітинною анемією або захворюваннями печінки. Альбендазол необхідно приймати протягом всього курсу лікування, навіть якщо симптоми зникли раніше.

Пірантел памоат

Пірантел памоат знищує паразитичних черв’яків, паралізуючи їх нервову систему. Мертві паразити виходять з організму людини з калом. Перед початком прийому препарату необхідно повідомити лікаря про будь-яких видах алергії на ліки або харчові продукти, а також про прийом будь-яких інших лікарських препаратів або гомеопатичних засобів.

Мебендазол

Мебендазол запобігає розмноження та розвиток кишкових паразитів і використовується для лікування гельмінтозів захворювань, викликаних глистами. Препарат широкого спектру дії, мебендазол може використовуватися для боротьби з різними видами глистів одночасно. Мебендазол протипоказаний матерям і дітям віком до двох років.

Ніклозамід

Ніклозамід застосовується в лікуванні гельмінтозів захворювань, викликаних стрічковими глистами, але не ефективний у лікуванні захворювань, викликаних круглими глистами або гостриками. Препарат знищує кишкових паразитів, які виходять з організму людини з калом. Ніклозамід протипоказаний дітям віком до двох років і літнім людям. Перед початком прийому препарату необхідно повідомити лікаря про прийом будь-яких інших лікарських препаратів або гомеопатичних засобів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.