Ліфтинг обличчя: секрет молодості

Старіння шкіри — природний, неминучий процес, зупинити або звернути який, на жаль, неможливо. Втім, незважаючи на відсутність еліксиру вічної молодості, існує безліч способів цілком ефективної боротьби з першими ознаками старіння шкіри — будь то поступове зів’янення, поява перших зморшок, втрата шкірою еластичності і пружності. Один з найпоширеніших методів омолодження шкіри — ліфтинг, косметологічна процедура по підтяжці шкіри.

За великим рахунком, ліфтинг — це окрема категорія в косметології, що передбачає ряд самих різних методів. Все різноманіття видів ліфтингу можна розділити на дві основні категорії — це безопераційний ліфтинг і пластична операція з підтяжки шкіри. Поза залежністю від методу впливу на шкіру мета ліфтингу в будь-якому випадку однакова: такі процедури призначені для корекції вікових змін шкіри, в тому числі втрати еластичності і пружності, появи зморшок, зниження тонусу лицьових м’язів, появи подвійного підборіддя.

безопераційний ліфтинг

безопераційний ліфтинг об’єднує декілька видів ліфтингу, для яких характерна одна загальна риса — такі процедури не вимагають хірургічного втручання. Між тим, інтенсивність впливу окремих видів ліфтингу на шкіру різна і варіюється від мінімальної (ручний масаж з ефектом ліфтингу) до найбільш глибокої (лазерне шліфування шкіри і фотоомолоджування). У число основних видів безопераційного ліфтингу входять:

Масаж з ефектом ліфтингу. Масаж може бути як ручним, так і апаратним — в останньому випадку процедура передбачає використання спеціального вакуумного апарата. Масаж — один з найменш інтенсивних і результативних видів ліфтингу, хоча певних результатів, особливо при регулярному масажі, за допомогою спеціальних технік домогтися можна. Спеціальні методики підтягує масажу сприяють розширенню кровоносних судин і виведенню з організму токсинів, нормалізації роботи сальних залоз, відновленню пружності шкіри і тонусу лицьових м’язів. Вакуумний масаж більш ефективний, ніж масаж, виконуваний вручну, і дозволяє скорегувати овал обличчя, з віком втрачає чіткість.

Ультразвуковий ліфтинг. Один з найбільш поширених видів ліфтингу, ультразвуковий ліфтинг, як випливає з назви, припускає ультразвукове вплив на шкіру. За рахунок процедури ультразвукової підтяжки шкіри можна позбутися від дрібних зморшок і суттєво розгладити зморшки глибокі, а також повернути шкірі втрачену пружність. На відміну від інших видів ліфтингу, ультразвуковий ліфтинг не супроводжується якими неприємними відчуттями і практично не має протипоказань.

Лазерна шліфовка шкіри. Цей метод підтяжки шкіри — один з найбільш ефективних, проте, в той же час, супроводжується найбільшим пошкодженням шкіри. Процедура лазерної шліфовки припускає видалення поверхневого шару шкіри — епідермісу, в результаті чого прискорюється природний процес оновлення шкіри, зникають зморшки і вікові плями. У числі очевидних мінусів такої процедури — досить довгий термін відновлення шкіри і значні її пошкодження.

Фотоомолодження — ще одна популярна косметологічна процедура, що дозволяє домогтися одночасно і добре помітною підтяжки шкіри, і позбавлення від глибоких зморшок. Процедура фотоомолодження припускає вплив на шкіру потужного пучка світла, яке стимулює вироблення колагену і еластину, відповідальних за пружність і еластичність шкіри.

Пластична операція

Пластична операція — самий радикальний вигляд ліфтингу, гарантує досягнення максимальних, тривалих результатів, однак в той же час пов’язаний з низкою ризиків. Процедура пластики припускає видалення під місцевим або загальним наркозом надлишків шкіри і дозволяє вирішити ряд проблем, пов’язаних з неминучим старінням шкіри — в тому числі позбутися від подвійного підборіддя або обвислих щік. Термін відновлення після пластичної операції найбільш тривалий і становить до кількох тижнів, а ефект ліфтингу зберігається протягом декількох років.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.