Левітра: ліки для щастя

Ознайомлення з результатами статистичних досліджень діє куди як сильніше, ніж перегляд самого жахливого «ужастика» або повідомлення про економічну кризу. Ніякої Фредді Крюгер і статті про неліквідності банківських активів не здатні налякати так, як простий факт: у 1999 році в світі більше 150 млн. чоловіків страждали еректильною дисфункцією, а до 2019 року очікується збільшення їх кількості до 322 млн.

Від Фредді Крюгера позбутися просто, потрібно всього лише вимкнути телевізор. Економічна криза можна пережити. А ось спробуйте пережити еректильну дисфункцію, і ви зрозумієте, що простіше сидіти все життя на хлібі і воді, ніж страждати від такої патології.

Чоловіка робить жінка — розхожа фраза, яка передбачає, що поруч із справжньою леді навіть рецидивіст стає джентльменом. Але є й інше значення: якщо чоловік не може жити повноцінним статевим життям, то він перестає відчувати себе чоловіком. Це — стрес, психологічна патологія, емоційна і фізична незадоволеність (як в анекдоті: хто такий імпотент? — Це той, хто хоче, але не може). Про радості в житті вже й говорити не доводиться. Яка тут радість, якщо чоловік з жахом думає кожен день, що ось, прийде той самий час, а він виявиться катастрофічно неспроможним. Ще гірше, якщо він не сумнівається у своїй неспроможності, а впевнений в ній.

Чоловіки мріяли про ліки. Все правильно, раз еректильна дисфункція — хвороба, значить має бути і таблетка, яка її вилікує. Ідеальна таблетка повинна задовольняти наступним умовам:

 • надійність дії;
 • відсутність побічних ефектів;
 • максимальна безпека;
 • можливість застосування з іншими лікарськими препаратами (особливо актуально для чоловіків пенсійного віку);
 • дію по необхідності;
 • розумна (бажано мінімальна) ціна, а краще б зовсім в подарунок.
 • Віагра дала чоловікам надію, віагра почала повертати до життя тих, хто вже давно розчарувався в тому, що на світі існує щастя і справедливість. Віагра була першою ластівкою. Вона володіє певними обмеженнями в дії, її не можна приймати з рядом лікарських препаратів, вона діє незалежно від сексуальної стимуляції.

  Вдосконаленню немає меж, особливо коли мова йде про таку важливу для чоловіків речі, як еректильна дисфункція. Віагра довела — медікаметозное лікування еректильної дисфункції можливо. І слідом за першою ластівкою на горизонті показалися косяки птахів. Левітра — одна з таких пташок.

  Левітра — це «дитина» двох батьків: англійської компанії «Глаксо-СмітКляйн» і німецькою «Баєр АГ». Дитинка, треба визнати, вийшов талановитий і багатообіцяючий. Фахівці стверджують, що Левітра ефективніше віагри: 62% пацієнтів, яким віагра не допомогла, позбулися від еректильної дисфункції за допомогою Левітра. Активність Левітра в 10 разів вище, ніж у віагри, і в 13 разів вище, ніж у Сиаліса.

  Дія Левітра аналогічно дії віагри: підвищує кровотік в печеристі тіло пеніса. Але якщо віагра діє незалежно від сьогочасної потреби, тобто — прийняв таблетку, і почалося підвищення цього самого кровотоку, то Левітра вимагає сексуальної стимуляції. Фактично результат прийому Левітра допомагає природному статевому акту: чоловік збуджується і приходить в «бойовий стан» не тому, що прийняв таблетку, а внаслідок стимуляції з боку жінки.

  Час дії препарату — від чотирьох до дванадцяти годин. За цей час можна закатати до щасливого нестями яку жінку, і битій самому до такого стану, що ноги тримати не будуть, не те що інша частина тіла.

  Діяти Левітра починає від 15 до 60 хвилин після прийому — в залежності від індивідуальних особливостей організму.

  Дуже зручно те, що препарат можна приймати незалежно від прийому їжі та вживання алкоголю. З Левітра можливий романтичний вечір: вечеря при свічках та з шампанським (до речі сказати, шампанське — дуже дієвий афродизіак для жінок). От тільки не рекомендується жирна їжа — вона збільшує час початку дії препарату. Правда, романтична вечеря зі шматком сала — нонсенс.

  Побічні ефекти до смішного рідкісні (менше 2%), препарат не містить гормонів і не викликає звикання.

  Підсумовуючи сказане, можна стверджувати, що Левітра наблизилася до мрії чоловіків про ідеальну чарівної таблетці, вона допомагає чоловікам стати більш мужніми і більш щасливими, а також продовжити свою мужність до глибокої старості.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.