Лазерна епіляція — безпечно, швидко, ефективно

Лазерна епіляція вважається однією з найпопулярніших на сьогоднішній день косметологічних процедур для видалення небажаних волосків з тіла. Величезна популярність лазерної епіляції цілком з’ясовна численними перевагами цієї процедури: видалення волосся за допомогою лазера гарантує тривалий і стійкий результат і, до того ж, супроводжується мінімальними неприємними відчуттями — що в кращу сторону відрізняє лазерну епіляцію від традиційних методів видалення волосся типу воскової або цукрової епіляції.

Як діє лазерна епіляція

Принцип дії лазерної епіляції дуже простий і практично ідентичний принципом дії ще однієї популярної процедури з видалення небажаного волосся — фотоепіляції. Якщо при фотоепіляції волосяний фолікул руйнується спрямованим світловим випромінюванням високої інтенсивності, то лазерна епіляція припускає досягнення аналогічного ефекту за рахунок спрямованого лазерного випромінювання. Точкове вплив лазера руйнує пігмент меланін, який міститься у волосяних фолікулах, і сам фолікул, що запобігає ріст нового волосся. За допомогою лазерної епіляції можна позбутися від небажаних волосків в будь-якій області тіла, а тривалість процедури становить всього десять-п’ятнадцять хвилин (зрозуміло, цей показник залежить від області, що підлягає епіляції).

Сама по собі процедура видалення волосків за допомогою лазера куди менш болюча, ніж, приміром, воскова епіляція. Крім того, в деяких випадках для полегшення неприємних відчуттів на шкіру перед процедурою наноситься спеціальний гель-анестетик. Тривалість процедури в середньому становить від десяти до двадцяти хвилин (для видалення волосся під пахвами, приміром, потрібно близько семи-десяти хвилин). Після видалення волосся лазером на шкірі в місці впливу лазерного випромінювання може спостерігатися незначне почервоніння, яке найчастіше зникає вже через одну-дві години.

Ефективність процедури

Лазерна епіляція вважається одним з найбільш ефективних на сьогоднішній день методів боротьби з небажаними волосками на тілі. Хоча видалення волосся за допомогою лазерного випромінювання і не гарантує остаточного позбавлення від небажаних волосків, лазерна епіляція не тільки допомагає зберегти шкіру гладкою і шовковистою на дуже довгий термін, але і з плином часу зменшує кількість нових волосків. Зокрема, через чотири-шість процедур лазерної епіляції кількість нових волосків зменшується на сімдесят відсотків. До того ж з’являються знову волоски набагато тонше і світліше — тобто куди менш помітні, ніж волосся до лазерної епіляції.

На ефективність лазерної епіляції роблять вплив багато чинників — саме це можна вважати основним недоліком такого методу видалення волосся в порівнянні з традиційними методами типу воскової або цукрової епіляції. У деяких випадках для досягнення оптимального результату може знадобитися не чотири-шість послідовних процедур видалення волосків за допомогою лазера, а більше — це залежить від типу шкіри і волосся.

 • Колір шкіри: найкраще лазерне випромінювання діє в тих випадках, коли шкіра від природи достатньо світла: чим світліше тон шкіри, тим більш ефективною буде лазерна епіляція. А ось темний відтінок шкіри робить пігмент меланін практично «непомітним» для лазера, тому у випадку зі смаглявою шкіри ефективність лазерної епіляції помітно менше.
 • Кількість волосків: чим більше кількість небажаних волосків, тим більша кількість процедур буде потрібно для досягнення оптимальних результатів.
 • Колір волосся: ще один фактор, який, як і природний відтінок шкіри, робить вирішальний вплив на ефективність лазерної епіляції. Найбільш ефективно видалення волосся за допомогою лазера в тих випадках, коли шкіра світла, а волосся, навпаки, темні й добре помітні. Найменше ефективність лазерної епіляції в тих випадках, коли волоски сиві або дуже світлі.
 • Ідеальні «кандидати» для лазерної епіляції — люди зі світлою шкірою і темним, товстими волоссям. А ось для володарів смаглявої шкіри і тонких світлих волосся лазерна епіляція може виявитися далеко не найефективнішим методом боротьби з небажаними волосками на тілі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.