Лактофільтрум еко — біологічно активна добавка до їжі

Лактофільтрум еко — це БАД, до складу якого входять ті ж речовини, що і до складу лікарського препарату лактофільтрум, але в меншому дозуванні. Тому лактофільтрум еко застосовується не для лікування, а для профілактики різних захворювань і просто для оздоровлення організму.

Дія БАДа лактофільтрум еко на організм людини

БАД лактофільтрум еко проводиться російсько-швейцарською фірмою АВВА РУС. До його складу входять гідролізірванний лігнін і лактулоза — речовини, які діють лише в кишечнику, не всмоктуючись у кров. Випускається лактофільтрум еко в жувальні пастилки і у вигляді порошку пак-саше в пакетиках для приготування розчину для прийому всередину.

гідролізованих лігнін, що входить до складу Лактофільтрум еко готується на основі очищеної деревини. Він миттєво осаджує на своїй поверхні все зустрічаються на його шляху отрути, продукти розпаду їжі і виводить їх з організму. Лігнін здатний очищати організм від токсичних продуктів алергічних і запальних реакцій, різних токсинів, патогенних мікроорганізмів (бактерій, грибів, найпростіших, вірусів), лікарських препаратів, солей важких металів, етилового спирту, а також від надлишку деяких продуктів обміну речовин (наприклад, білірубіну, холестерину, сечовини і так далі).

Лігнін являє собою харчові волокна, так необхідні нашому травленню. Вони не тільки очищають кишечник, але і змушують його краще рухатися, тобто покращують перистальтику, а значить, і просування калових мас по кишечнику. Це дуже важливо, так як при затримці в кишечнику токсичні продукти починають всмоктуватися повторно.

Лактулоза є живильним середовищем для нормальної мікрофлори кишечника. Це синтетичний цукор, що складається із залишків фруктози і галактози. Розкладаючись в кишечнику, лактулоза служить їжею для корисних бактерій. Але це ще не все: при розкладанні лактулози виділяється багато органічних кислот, які оздоровлюють середу в товстому кишечнику. Справа в тому, що корисна мікрофлора чудово розмножується саме в кислому середовищі, тоді як для умовно-патогенної мікрофлори це може бути згубним.

Таким чином, лактофільтрум еко очищає кишечник, змушує його активно працювати (рухатися), і створює комфортні умови для розмноження корисної мікрофлори. А корисна мікрофлора в свою чергу не дозволяє занадто сильно розмножуватися умовно-патогенної і патогенної мікрофлори, попереджаючи тим самим розвиток різних захворювань. І ще один позитивний ефект Лактофільтрум еко — в очищених від покладів калу стінках кишечника починають краще працювати імунні клітини, підвищується імунітет.

Рекомендації щодо прийому

БАД лактофільтрум еко можна застосовувати здоровим людям для профілактики шлунково-кишкових захворювань. Застосовують його також при дисбактеріозах для очищення кишечника від залишків неперетравленої їжі, токсинів і умовно-патогенних бактерій. При кишкових інфекціях будь-якого походження (бактеріальних, вірусних, грибкових, викликаних найпростішими) лактофільтрум еко застосовується в якості допоміжної речовини, здатного прискорити одужання.

При хронічних запальних, алергічних і обмінних захворюваннях він сприяє більш швидкому звільненню організму від продуктів, що утворюються в результаті запальних, алергічних реакцій і обмінних процесів.

Лактофільтрум в порошку можна приймати дорослим і дітям з трьох років. Приймають лактофільтрум еко по половині пакетика (саше) один раз на добу під час їжі. Порошок розводять у половині склянки теплої кип’яченої води і добре розмішують до отримання однорідної маси.

Жувальні пастилки можна приймати дорослим і дітям з п’яти років по одній пастилці три рази в день під час їди. Приймати лактофільтрум еко слід протягом двох-трьох тижнів.

Кому не варто приймати лактофільтрум еко

Виробники Лактофільтрум еко вказали в інструкції тільки два протипоказання для прийому цього БАДа: кишкова непрохідність (посилення перистальтики кишечника може сприяти збільшенню плину захворювання) та індивідуальна непереносимість його компонентів. У всіх інших випадках лактофільтрум еко не протипоказаний.

Побічні ефекти цього БАДа в інструкції не вказано, тим не менш, не варто приймати його занадто довго, більше трьох рекомендованих виробником тижнів, в іншому випадку можливий розвиток дефіциту деяких вітамінів, зокрема, вітамінів групи В.

І все ж перед застосуванням БАДа лактофільтрум еко краще проконсультуватися з лікарем, особливо, якщо його буде приймати дитина.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.