Лактофільтрум — допоможе очистити організм від отрут і токсичних продуктів обміну

Дисбактеріози, хронічні запори, хронічні алергічні та запальні захворювання — всі ці стани призводять до поступового отруєння організму токсичними продуктами, які утворюються в організмі в результаті життєдіяльності. Лактофільтрум допоможе видалити з організму всі шкідливі речовини.

Як «працює» лактофільтрум

Лактофільтрум — це лікарський препарат, який випускається в таблетках для прийому всередину і очищає кишечник від токсичних речовин. Одночасно він сприяє збільшенню об’єму нормальної мікрофлори кишечнику, яка допомагає перетравлювати їжу і синтезує деякі види вітамінів. Така дія можливо за рахунок того, що до складу Лактофільтрум входять два препарати (лігнін і лактулоза), які чудово поєднуються між собою.

Лігнін є продуктом переробки деревини. Він не всмоктується в кров і діє тільки в кишечнику. Лігнін має дуже велику адсорбуючих площа — це дозволяє йому «збирати» на своїй поверхні і виводити з організму всі токсичні продукти. Він виводить отрути, що викликали гостре отруєння, солі важких металів, продукти порушеного обміну речовин (наприклад, холестерин), токсичні речовини, що утворюються в результаті запальних та алергічних процесів і так далі. Виводиться лігнін протягом доби в незмінному вигляді.

Зазвичай адсорбуючі речовини виводять з кишечника і корисні речовини, наприклад, вітаміни і мінеральні речовини, необхідні організму. Лігнін при стандартному курсі лікування в два — три тижні не виводить ці речовини, але при тривалому застосуванні дефіцит вітамінів групи В все ж рекомендується заповнювати.

Лактулоза — це штучний цукор, який складається із залишків фруктози і галактози. При попаданні в товстий кишечник лактулоза розкладається і є харчуванням для корисної мікрофлори кишечника. У результаті корисна мікрофлора розростається і витісняє умовно-патогенну, яка в будь-який момент може спричинити захворювання. Цьому ж сприяє кисла середа, яку створює лактулоза — в результаті її розкладання виділяються органічні кислоти. У кислому середовищі добре розмножується тільки нормальна мікрофлора, для умовно-патогенної вона згубна. Лактулоза, так само, як і лігнін, діє тільки в кишечнику, не всмоктуючись у кров.

Кому і як рекомендується приймати

Виробник (російсько-швейцарська фармацевтична компанія АВВА РУС) рекомендує приймати лактофільтрум при дисбактеріозі кишечника (коли в кишечнику обсяг умовно-патогенної мікрофлори перевищує обсяг нормальної), синдромі подразненого кишечнику, що супроводжується запорами, що чергуються з проносами, функціональних порушеннях діяльності шлунково- кишкового тракту (неякісна їжа, переїдання), колітах, алергічних захворюваннях, захворюваннях печінки, що супроводжуються порушенням її функції.

Але показання для прийому Лактофільтрум можуть бути ширшими і включати в себе не тільки ті захворювання, які рекомендують виробники, але і будь-які отруєння та інфекційно-запальні захворювання, як гострі, що супроводжуються вираженою інтоксикацією, так і хронічні, тривало перебігають.

Приймають лактофільтрум всередину, не менш ніж за годину до їди або прийому інших ліків. Дорослим і дітям після 12 років рекомендується приймати по дві-три таблетки три рази на день протягом двох — трьох тижнів. Дозування для дітей менше: з 8 до 12 років — по одній-дві таблетки три рази на день, з 3 до 7 років — по одній таблетці три рази на день, від 1 до 3 років — по половині таблетки тричі на день. За призначенням лікаря курс лікування можна повторити.

Кому не можна приймати

Лактофільтрум не можна приймати при кровотечах із шлунка або кишечнику — його частинки можуть потрапляти в кровоносні судини, викликаючи їх закупорку (тромбоемболію). Не можна застосовувати цей препарат при непрохідності кишечника: він викликає посилення перистальтики кишечника, що при непрохідності може бути небезпечним для життя. Протипоказано приймати лактофільтрум при непереносимості його компонентів і галактоземії — природженому порушенні обміну речовин, при якому порушено перетворення галактози в глюкозу.

З обережністю лактофільтрум приймають при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення і при низькій руховій активності кишечника з схильністю до запорів.

Побічні ефекти і передозування

Лактофільтрум зазвичай дуже добре переноситься, але зрідка при його прийомі виникають такі побічні ефекти, як понос і здуття живота. Можуть виникати і алергічні реакції, що також зустрічається рідко. При тривалому прийомі Лактофільтрум можлива поява дефіциту вітамінів групи В.

При передозуванні Лактофільтрум можуть виникати запори і болі в животі, це не вимагає якихось лікувальних заходів і проходить самостійно після припинення прийому препарату.

Лактофільтрум продається в аптеці без рецептів, але перед його прийомом краще, все ж, проконсультуватися з лікарем.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.